Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Puzsér hogy vesztette el a...

Puzsér hogy vesztette el a hitelességét?

Figyelt kérdés
Alapból egy normális, korrekt és forradalmi szemléletű embernek tűnik. De a támogatottsága nem túl nagy. Mivel ásta el magát? Vagy inkább az emberek ragaszkodnak a nagy pártok jelöltjeihez?

2019. szept. 13. 21:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
41%
Úgy, hogy eleve nem is volt neki.
2019. szept. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
66%

#1 vagyok:


Celeb, a Berkivel együtt. A különbség csak annyi, hogy Berki fidesz hátszéllel halad.

2019. szept. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
1: ennél egy kicsit részletesebb válaszra gondoltam.
2019. szept. 13. 21:26
 4/17 A kérdező kommentje:
1: Ja oké, még nem jött a második amikor elolvastam.
2019. szept. 13. 21:27
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Énszerintem nem a hitelességét érzik kérdésesnek, szóval énszerintem arra gondolnak talán, hát, nemtom, szal a személyiségében talán lehetséges,h van némi beképzeltség; és lehet, hogy amiatt nem komálják, nem csípik őt annyira. Vagy például, hát nem tudom, ha hitelesség mégis, akkor nemtom, talán lehet, hogy onnan, hogy amikor el kezdték együtt emlegetni a Berki Krisztiánnal, aki meg tényleg talán nem annyira egy komoly figura. Ja amúgy asszem volt a Puzsérnak egy ilyen videója, hogy direkt ezért így "ráindították" a Berkit. Mintha lett volna egy ilyen. Ja de várjunk, nem videó volt , csak sima ilyen poszt asszem. Ja igen!!! :) Proteinsámánnak nevezte!! :)
2019. szept. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%

#1 vagyok:


Az emberek meghallgatták a trágár dumáját, sokaknak tetszett, de ezek közül igen kevesen értettek egyet vele.

Persze poén szintjén nem volt rossz, de kevés olyan h'lye van aki komolyan is gondolta!

2019. szept. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

@21:26


Pont azért pénzeli a fidesz Berkit, hogy ezzel elinflálja puzsért, mert még berki egy bűnöző senki, addig puzsérnak van valamilyen szintű világi műveltsége, és az átlag bözsiutalványos csőcselék prolinak csak ennyi jön le mindkettőről hogy hááá celeb nem való a politikába.

2019. szept. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ahogyan Micimackó a karóráját. Az óra megállt, Micimackó meg tovább ment...
2019. szept. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
55%
Azzal, hogy amikor végre esély lenne csapást mérni a Fideszre, ő inkább megosztaná az ellenzéki szavazókat, és így Tarlóst tartaná hatalomban. Onnantól, hogy valaki effektíve a fennálló diktatúrát védi, nem lehet "forradalmi szemléletről" beszélni.
2019. szept. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Jók ezek a seggből előhúzott megmondások :D Aki csak egyszer ránézett Puzsér youtube csatornájára, már az is tudja, hogy mekkora marhaságok szerepelnek itt
2019. szept. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!