Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ha eljön a tudósok szerint...

Chuck dorisz kérdése:

Ha eljön a tudósok szerint jövendölt gazdasági és társadalmi összeomlás 2050-re, akkor Magyarországon szárba szökken majd egy totalitárius rezsim, vagy Mad Max féle bandákba fognak szerveződni az emberek?

Figyelt kérdés
2019. nov. 12. 18:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a Mad Maxes verziónak jobban örülnék.
2019. nov. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Így vagy úgy diktatúra lesz. Az a kérdés konzervatív vagy liberális. Magam részéről nem szeretnék sokneműekkel együtt élni
2019. nov. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Liberális diktatúra? Az milyen?
2019. nov. 12. 18:09
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor egyetértünk, én is Mad Max párti vagyok, kérdés, hogy milyen erőforrásokból kéne várat építeni. Kaja, pia, benzin?
2019. nov. 12. 18:13
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

"Liberális diktatúra? Az milyen?"


Pl a Jakobinus Diktatúra a múltban, a mai korban a nyugaton lévő média cenzúra, az ellenzéki jobbos aktivisták bebörtönzése, jobboldali mozgalmak betiltása, faji kvóták az egyetemeken a feketéknek, az hogy nem tudsz már beülni egy hollywoodi filmre hogy ne kapj az arcodba valami politikát az új Star Wars filmekben pl volt feminista droid, PETA reklám stb, pl a Facebookon az emberekről adatgyűjtés/megfigyelés, ezek mind már léteznek nyugaton.

2019. nov. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem, de nem gondolod, hogy kissé túlszofisztikált rezsim lenne ez egy éhező, nélkülöző gazdasági környezetben?
2019. nov. 12. 18:35
 7/8 anonim ***** válasza:
45%

"Ha eljön a tudósok szerint jövendölt gazdasági és társadalmi összeomlás 2050-re"


???

2019. nov. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
2019. nov. 12. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!