Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Bejuthat-e a Munkáspárt...

Bejuthat-e a Munkáspárt 2022-ben a Magyar Parlamentbe?

Figyelt kérdés
Sajnos minden évben próbálkoznak de sikertelenül. Ha az LMP és a Jobbik kiesik akkor a Munkáspárt szerezhet előnyt a bejutáshoz?
2019. dec. 8. 23:54
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Igen, csodálatos lenne egy olyan párt az országgyűlésben, ami nyíltan pacsizik Észak-Koreával.
2019. dec. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
Politikailag elég képzetlen vagyok, nem tudom, hogy a Munkáspárt most tulajdonképpen milyen munkásokra gondol. Attól tartok, hogy az ipari termelésben létrejött változások miatt a korábbi fogalmak egy része elavult, átértékelődött. Az ember által végzett fizikai munka erősen visszaszorulóban van és ezek az emberek nem biztos, hogy munkásnak tekintik magukat. Más körülmények között vannak a több száz vagy több ezer embert foglalkoztató cégek munkásai (alkalmazottai), mint a 10-20 fős vállalkozásokéi. Nem láttam még olyan szociológiai felmérést, amely az egyes munkavállalóknak a saját maguk kategorizálásával foglalkozna. Attól tartok, kevesen vannak, akik saját magukat munkásnak minősítenék.
2019. dec. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
0,7%-kal még nem engedtek be senkit a parlamentbe XDDD
2019. dec. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
Nem, de az ideológiájukat úgyis képviseli az újkommunista Fidesz.
2019. dec. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
Az a gittegylet? Ne nevettess! A Kétfarkú előbb kerül be a parlamentbe, mint ezek!
2019. dec. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 qkker1 ***** válasza:
Alekosz, te vagy?
2019. dec. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!