Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi a véleményetek Hadházy...

Mi a véleményetek Hadházy Ákos transzparenséről a Parlamentben: helyeslitek, vagy elítélitek?

Figyelt kérdés
2019. dec. 9. 10:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Melyikről?

A trágárról vagy a másikról?

A trágár az már túlzás volt szerintem, azt nem kellett volna. A másik viszont tetszett.

2019. dec. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%
Abszolút elítélem.
2019. dec. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

A trágár az egyszerűen undorító volt, nem az országgyűlésbe való.

A másik egy csipkelődő komment volt, Orbán akár még röhöghetett is volna rajta, ahelyett, hogy beleáll.

2019. dec. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
41%

Elítélem, mert nem oda való. Máshol is kifejezhette volna a véleményét. Van bőven lehetőség a mai világban arra, hogy megossza, amit szeretne. Főleg, ha ilyen jellegű, nem pedig hivatalos hozzászólás.

A trágár meg semmilyen formában nem tetszik. De én a hétköznapi életben is utálom, amikor valaki káromkodik, trágárul beszél.

2019. dec. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
67%

Politikailag ügyes húzás volt, mert mindenki erről beszélt pár napig.


A többiről felesleges okoskodni, lényegtelen. Csak az számít, hogy Hadházy hány szavazatot fog legközelebb behúzni magának.

2019. dec. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
42%
Kunhalmi Ági és Bangóné színvonalán is aluli volt ez a tett. Számomra az egyik legszimpatikusabb ellenzéki figura volt, de függetlenként nem tud mit kezdeni magával. A következő ciklusban szerintem be se fog kerülni a parlamentbe, hacsak nem csatlakozik a Momentumhoz vagy más párthoz.
2019. dec. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
47%

Elszomorít, hogy ezért a "munkájáért" és ugyanúgy felveszi a 800 ezres fizetését, míg mások minimálbérért dolgozzák ki a belüket napi 12 órában.

A fidesz sem jobb, nem ezt akarom mondani, de az egész parlament "tevékenysége" vicc kategória.

2019. dec. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%
Ha már bejárnak a parlamentbe legitimálni ezt a kormányt pénzért, ez a legjobb, amit tehetnek szerintem. Azt nem teljesen értem, hogy a szemöldökcsipesz és a boldog karácsonyt hogy fértek bele a parlamenti méltóságba, a lónak a faszát és az azért kell hazudnia, mert túl sokat lopott pedig miért nem.
2019. dec. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem a hadházi se jobb a fideszeseknél (az ő füle mögött is van vaj bőven, szóval bagoly mondja bagolynak)
2019. dec. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
27%
Túl fiatalok lehetnek a válaszolók. Magam rengeteg romkocsmában ,meg 1éb helyeken italoztam,de ott ilyen 24 karátos steinkopfojk nincsenek.Az ilyen almebeteget ,úgy vágnák ki,mint a macskát a Szaharába.. Állítólag ez az Ország háza..
2019. dec. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!