Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek mi a jövő ideológi...

Szerintetek mi a jövő ideológiája?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik ezek közül.: anarchizmus, kommunizmus, szocializmus, szociáldemokrácia, szociálliberalizmus, ultraliberalizmus, klasszikus liberalizmus, nemzeti liberalizmus, konzervatív liberalizmus, konzervativizmus, nacionalizmus, feminizmus, fasizmus, nemzeti szocializmus, nemzeti kommunizmus, ökologizmus, centrizmus?

Szerintem a konzervativizmusban és az ultraliberalizmusban semmi képpen nem mert, nagyon elavult a konzervativizmus nem véletlen buktak el a monarchiák, és a feudalizmus. A másikban meg azért nincs mert az erkölcstelenséget és az aberációkat büszkeségként tünteti fel, plusszba még vadabbul kapitalista, de ha nem is legalább annyira mint a konzervativizmus. Szerintem a kapitalizmus és az iperializmus el fog hamarosan bukni mert rengeteg kárt okoz a természetben, nyomort okoz, és elnyomásokat hoz, mert csak egy ország lehet ezeknek a központjában. A valódi kommunizmus és a valódi anarchizmus jó lenne ha már meg lenne az emberiség arra érve hogy ezeket meg tudja valósítani. A fasizmus és a nemzeti szocializmus nagyon korszerűek lennének mert mind a kettő harmadikutas, és sok igazság van abban hogy fontos a nacionalizmus és a szocializmus is, de ezeknek meg eléggé negatív vízhangjuk van, nem is beszélve a fasizmusról ami még nem is volt rossz de még is negatív vívhangú. A feminizmus fontos de nem csak úgy önmagában, hanem más eszmékkel is mert az nem igazán ideológia inkább csak mini ideológia. Az ökologizmus sajnos egyre aktuálisabb és szerintem ezért sok jövő van benne és korszerű is. Szerintem ami a közeljövőben ideális lenne az a nacionalizmus.: mert nagyon jó eszme, és még korszerű, és az ország érdekét is szolgálja, nincs is szebb a hazaszeretetnél, az Isten hitnél, és a hagyományoknál. Hasonlóképpen gondolkodok a szocializmusról mert az meg a nép érdekét szolgálja, és még egy nagyon szép társadalom elő készítése is. A klasszikus liberalizmus, és a szociálliberalizmus pedig a nép szabadságát szolgálná. A szociáldemokrácia pedig már több országban is befutott, és jó dolgokat hozott. Szerintem úgy átlagban nem ezekben van a jövő hanem sokkal inkább a centrizmusban, és a harmadikutasságban.



2020. jan. 19. 16:05
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Fullig Automatizált Luxus Meleg Űrkommunizmus
2020. jan. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
XD Azért komoly válaszokat írjatok.
2020. jan. 19. 17:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Ideálokban nincs jövő hosszú távon, az ideálok bizonyos problémák megoldására valók, nem a fejlődés fenttartására, mert ahoz rugalmasnak kell lenni.
2020. jan. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szakrális királyságra szavazok.
2020. jan. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
4-essel egyező a véleményem.
2020. jan. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerintem sincs jövő az ideológiákban egyaránt fontos az összes eszme, mindent meg kell oldani és mindent az népért és a hazáért kell tenni.
2020. jan. 19. 19:31
 7/8 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem szociáldemokrácia vagy centrizmus.
2020. jan. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a konzervativizmus a legjobb.

Szerinted elavult, szerintem a bevált, természetes, jó.


A kommunizmus meg a legrosszabb, főleg a robotizált technokrata kommunizmus na annál rosszabb nincsen.

2021. jún. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!