Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Milyen bizonyitékok vannak...

Milyen bizonyitékok vannak arra, hogy a Gyurcsány kormány lopott?

Figyelt kérdés
2020. febr. 13. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Bírósági ítéletek születtek, pl. a cuslág ügy vagy a nokiás doboz esete, 4-es metró fele arányban szintén az akkori kormány valamelyik gazemberét terheli, ilyesmik. Hiába ezek csak egy-egy személy vagy csoport ügyei ezeket gyűjtőnévek az akkor kormány lopásaiként tartjuk számon. Ami biztosan nem igaz az az, hogy Gyurcsány is lopott személy szerint mivel őt minden erővel átvilágította a Fidesz 2010-után és nem talált bíróságon megálló ügyet és ettől majd megőrült. Ezt már csak a leghülyébb fideszesek meg jobbikosok, esetleg momentumosok akarják hinni erősen annak ellenére, hogy a Fidesz a saját korrupt ügyészsége és nyomozóhatósága segítségével sem tudott ráverni semmit. Pedig zsarolástól sem riadtak vissza, hogy rávegyenek embereket a hamis tanúzásra! De úgymond a "Gyurcsány kormány" igen is lopott még akkor is ha csak milliomod annyit, mint a Fidesz banda.
2020. febr. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát feszítővasat, vagy álkulcsot nem találnának náluk házkutatáskor ugyanúgy, mint ezeknél! :)
2020. febr. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Annyi biztos, hogy megduplázódott az államadósság, de látszata semmi nem volt. Azaz valahová vándorolt az a pénz.

Meg akkor is tele voltak a hírek a különböző stiklikkel.

2020. febr. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem nagyon voltak bizonyítékok erre. Az a valószinű,hogy más hangsúlyok voltak a költségvetés szétosztásában, dehogy csak lopott volna azt nem tudom állítani.

Másképp osztogatott az a kormány. Ott is voltak kedvencek, de mondjuk azért ekkora kedvenc, mint a Mészáros család azért arról nem tudunk.Ez azért durvább szerintem. Azt nem lehet mondani, hogy nem fejlődik az ország,de "lövőhelyzetbe" csak kormányközeli vállalkozók juthatnak. Arra azért nagyon ügyel ez a kormány.Ronda ügy ez, erkölcsileg mindenképpen.

2020. febr. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Jpeg0715 válasza:
A 3. Nak van igaza.. Pl olvass utánna..bár ez már bajnai idejèben volt ..mert persze a sülyedö hajot elhagyta a patkány..de kb ez rámutat hogy vezettèk az országot..szoval felvettek ..vagyis kaptak eu s támogatást arra hogy vietnámba korházat èpitsenek..nem rèszletezem a mièrtjèt de az elgondolás nem volt rossz..kb a lènyege : szerzödèst kötnek a vietnámi kormánnyal x èvtizedig hogy cserèbe magyar orvosi müszereket kell vásároljanak illetve csak magyarországrol importál dolgokat vehetnek stb...csak hogy se pènz se poszto ..azaz se vietnámi korház se €...:-) ez 2009 ben volt ..gondolom tudták hogy a 2010 s választáson ..esèlyük sem lesz..aztán 2010 után jöttek a nagy elszámoltatások..az eu számonkèrte a magyar kormányt a kormány meg számon kèrte az elözö kormányt.. Az eu èpp leszartá hogy ki fizeti meg hisz ö a MAgyar kormánynak adta nem gyurcsánynak vagy orbánnak.megjegyzem az akkor már erös balliberális eu azèrt szèpen mosta,tusolta gyurcsány pènzügyeit..ès a dolog pikantèriája ..ez tetszik a legjobban mivel a magyar kormány helyt kell álljon ebben az az orbán ,meg kell èpitse a korházat vietnámban .Erre!!! Most a balliberális mèdia ilyen szallagcimeket gyártott hogy : orbán vietnámban korházat èpit!! Csak ugy!!!az adofizetök pènzèböl..!!!.hát ez van...ui : abban az idöben mszp re szavaztam...a gyurcsány kormánynál kiábrándultam...aztán most igy sok èv után visszanèzve szègyen gyalázat ahogy a csöd szèlère vittèk az országot amilyenek voltak a bèrminimumok..a nyugdijminimumok..hogy az öszödi beszèd után a tüntetèseken a rendöröknek "tűzparancsot" adott.. Ès lèpj fel a dk facebook oldalára..ès nèzd meg a hozzászolásokat.ajnározzák ,,feri!!! Szeretünk! Az isten áldjon meg jo egèszsègben! Elnök ur!! Maga kell hogy vezesse az országot!! Kergesse el ezt a tolvaj bandát!!.. :-))) besz..ás!! Ès nèzd meg a profiljukat akik dicsöitik..egyszerü nyugdijas emberek..hihetetlen.. Erre csak azt tudom mondani amit olvastam : "az a nèp aki nem tanul a mult hibáibol a sors arra kárhoztatja hogy megismètelje öket"
2020. febr. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!