Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi értelme volt pénzbüntetést...

Mi értelme volt pénzbüntetést adni a hadházynak? Attól ugyan úgy bejárhat a parlamentbe garázdálkodni?

Figyelt kérdés

A magyar parlamentben elkövetett molinós rendbontásért 2 milliós büntetést kapott a lódoktor hadházy.


De az a baj hogy ennek semmi értelme nincs mert a mi pénzünkből fizeti ki,ha legalább kitiltották volna vagy 2 évre az hatásosabb lett volna ellene.


Link:

[link]


Szerintetek is inkább ki kellet volna tíltani jó hosszú időre?



2020. febr. 19. 10:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem a büntetés értelmetlen, mert senkit nem zavart a molinó, Kövér meg mentális állapota miatt aligha alkalmas bármiféle büntetés tárgyilagos kiszabására. Csak folyamatosan érzékenykedik és Veér András valamikori szakmai diagnózisának (paranoia) helyes mivoltát a bíróság is megerősítette.
2020. febr. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
47%
Igen, egyértelműen ki kellene tiltani, de örökre... visszaeső!!
2020. febr. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
58%
Talán ezt a posvány kormányt kéne leváltani akik idáig züllesztették a parlamentáris demokráciát.
2020. febr. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nemtom,orbán nem szokott molinókat lelógatni "STOP SOROS„ vagy " A GYÚRCSÁNY LUXUSHÁZÁT„ feliratal a magyar parlamentben.
2020. febr. 19. 11:14
 5/18 anonim ***** válasza:
54%
Nem. Orbán kormánya az egész várost plakátozza szét. Az sokkal jobb.
2020. febr. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Molyember ***** válasza:
51%
De, Orbán is szokott, csak neki sok pénze van, ezért az utcán csinálja. Megállítjuk Brüsszelt, nem vehetik el a munkánkat, ne Soros nevessen a végén, stb. Nem ismerős?
2020. febr. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
De nem a parlamentben.
2020. febr. 19. 11:59
 8/18 anonim ***** válasza:
47%
"De nem a parlamentben." És az jobb??????
2020. febr. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
45%
Ami ott folyik, nem úgy néz ki, mint egy parlamenti munka. Nem is értem, miért pont Hadházy ténykedése zavaró.
2020. febr. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
64%

Pénz van bőven mögöttük, szóval én is inkább kitiltás-párti vagyok.

Azt a megtévesztő látszatot keltik, hogy az ország sorsának alakítása egY Maunika só!

2020. febr. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!