Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Hogy tudnék bekerülni parlamen...

Hogy tudnék bekerülni parlamenti párthoz? Jobbikhoz szeretnék. Jelenleg 17 éves vagyok! De diplomát nem szeretnék mivel rossz tanuló vagyok hozzá kb 3-as tanuló vagyok. Magyar népen szeretnék segíteni egészségügy fejlesztés, megfelelő munkabér

Figyelt kérdés
2020. ápr. 5. 19:37
 1/10 A kérdező kommentje:
És még lehetne sorolni a terveket ami a fejembe megszületett ami a nép javát szolgálná.
2020. ápr. 5. 19:37
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezek maximum ötletek. Azokból is az elcsépelt kategória. A TERV MI? A folyamatot hogy képzeled?
2020. ápr. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha van gerinced, becsületed, elveid, azt mind dobd a sutba, legyen jó erős nyelved, amivel bárkinek bármiét tudod nyalni. Ezek a legfontosabbak kezdésnek.
2020. ápr. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagy kunszt bekerülni egy párthoz. Jelentkezel, hogy tag szeretnél lenni és szevasz.
2020. ápr. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
A Jobbik 2 év múlva már nem lesz parlamenti párt.
2020. ápr. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Egészségügyi fejlesztés, megfelelő munkabér...

Csillag születik... :D

2020. ápr. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hidd el nekem, hogy a Jobbik nem más, mint egy árnyék-fidesz.


És #5 véleményét én is osztom.


Az nem biztos hogy kihullanak, de a parlamenti küszöböt éppen hogy csak súrolni fogják.

Ott baxnak ki az ellenzéki összefogással ahol csak tudnak, ezért aki eddig a jobbikra voksolt és O1G eltávolítását tartja fontosnak, az 2022-ben még véletlenül sem fog a Jobbikra szavazni. Elegük lett az állandó trollkodásukból, amivel O1G pozícióját erősítik.

2020. ápr. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%
Agyhalott vagy, úgyhogy az alapok megvannak. Már csak nácinak kell lenned.
2020. ápr. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mindenki magából indul ki!
2020. ápr. 5. 21:29
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha változást szeretnél elérni és van politikai érzéked, akkor várd ki az alkalmat és csatlakozz egy új párthoz. Ha a Jobbikhoz szeretnél csatlakozni, akkor egyszerűen jelentkezned kell.
2020. ápr. 6. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!