Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mire várunk Budapesten?...

Hazafy kérdése:

Mire várunk Budapesten? Korlátozások megszüntetésehez mi kell, hogy olyan legyen a helyzet, mint videken majus 4-tol? Ha átgondolnák logikusan? Vagy?

Figyelt kérdés
2020. máj. 6. 19:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%

Ez csak büntetés számukra, a vírusnak semmi köze nincs hozzá. Bp hűtlen volt a Fideszhez, most ez a büntetés.

Én mint vidéki nyugodtan mászkálhatok Bp-n, aztán elmehetek strandolni Hajdúszoboszlóra, ahol kismillióan vannak. Egy bp-i nem mehet szoboszlóra. Elég idiótaság, mi a magyarázat, ha nem a bűntetés?

2020. máj. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Arra, hogy akkora legyen a gazdasági válság, amekkorát a hatalom (nem a Fidesz, hanem eggyel feljebb) akar. A vírusnak ehhez semmi köze, az csak ürügy a válsággenerálásra.
2020. máj. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
Minek akarsz te szoboszlóra menni mikor itt a Duna helyben,jó pár kilóméteres szakaszon.Pancsolhatsz kedvedre.
2020. máj. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%

1-es!


Csak nem le akarod magadat járatni azzal, hogy le mész Szoboszlóra - pesti létedre?

Gondókozz, ember! Parasztok között lubickolni?

Ne má!

2020. máj. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

4#

Lehet nem voltál értő olvasásból jeles! 😄

"Én mint vidéki"

2020. máj. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jajmá!
2020. máj. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Én kb úgy élek, mintha nem lenne korlátozás, az üzletekben sem tartatják be a maszkhordásos hülyeséget már, hétvégén pedig irány vidék, szerencsére van vidéki lakcímkártyám, és kiülünk valami kerthelyiséges szórakozóhelyre a haverokkal.
2020. máj. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Estádio de Felchút ***** válasza:

Viktor gazda bosszúja

Ám menjen a bront hajdúszenthalálfäszára, ezt se tudom, hol van

2020. máj. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Most te mit szolnal ahoz ha Pesten nem lenne jarvany csak videken,es a videkiek oda jarnanak Pestre szorakozni?

Megint az egoizmus!

2020. máj. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha a fovarosban nem tudsz magaddal mit kezdeni akkor az elég gáz!
2020. máj. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!