Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerinted mennyire valószínű,...

Szerinted mennyire valószínű, hogy 2022-ben az MSZP nyeri a választásokat és Karácsony Gergely lesz a miniszterelnők?

Figyelt kérdés

Amúgy 2018-ban a FIDESZ 49%-ot kapott a 70%-os részvétel melledt.

Sok otthon maradt FIDESZ szavszó is hozzá járult Karácsony főpolgermesteri megválasztásához.



2020. jún. 1. 04:28
A kérdező szavazást indított:
Valószínüleg 2022-ben is bíztos, hogy a Fidesz nyer a választáson.
Valószínüleg 2022-ben igen valószínű, hogy a Fidesz nyer a választáson.
Valószínüleg 2022-ben az MSZP (vezetésű pártszövetség) nyer a választásokon, de nem Karácsony lesz a miniszterelnők.
Valószínüleg 2022-ben az MSZP (vezetésű pártszövetség) nyer a választásokon és
44 szavazat
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Mínuszegy "Valószínűleg", az első válasz lehetőségnél.
2020. jún. 1. 04:31
 2/17 A kérdező kommentje:
Mínusz egy*
2020. jún. 1. 04:32
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Esélytelen.
2020. jún. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
63%
"Valószínüleg 2022-ben is bíztos" - tök jól megfogalmaztad a választási lehetőségeket...
2020. jún. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
#4 Sorry! Bár ott van a -> #1-es. Korán volt még. És a "Valószínüleg"-et az első kettő elé nem kellett volna odamásolnom.
2020. jún. 1. 09:23
 6/17 anonim ***** válasza:
46%
En csak remelem, hogy így lesz majd 🙏🏻
2020. jún. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
38%
A következő választáson a fidesz 30%-kal fog 2/3-os kormányt alakítani
2020. jún. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
81%

Érdekes, hogy csak MSZP vezetésű ellenzéket tettél a kérdésbe, ez egy kicsit sánta.

Ha már miniszterelnökkel kapcsolatosan kérdezel, akkor szerintem úgy kellett volna, hogy

1. Szerintem Orbán Viktor lesz a miniszterlenök

2. Szerintem a Fidesz nyer, de Orbán helyett más miniszterelnököt választanak maguk közül.

3. Szerintem Karácsony Gergely lesz a miniszterelnök

4. Szerintem valamilyen jelenlegi ellenzéki pártszövetség kerül kormányra, de nem Karácsony, hanem valaki más lesz a miniszterelnök.

2020. jún. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
68%
Ja mert lehet, hogy ellenzék nyer, de nem MSZP VEZETÉSSEL, viszont részese lehet a kormánynak, szóval az MSZP is nyer.
2020. jún. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Személy szerint utálom az MSZP-t és a DK-t, de Momentum–DK–MSZP–Párbeszéd–LMP szövetségből még mindig az MSZP a legerősebb. Na és a ötven feletieknél még inkább csak az MSZP játszik szerepet.

A Jobbik kihátrál a szavazói mőgül, így nekik már a Parlamentbe juttás is komoly cél. Balos szavazatokat, főleg nagy számban, és ezzel a múltal nem fog tudni a Jobbik.

A FIDESZ meg nem engedheti meg magának józan ésszel, hogy ne az Orbánt indítsa Miniszterelnők jelöltnek, mégha azt a ciklust már nem is tervezi végig vinni Orbán.

2020. jún. 1. 15:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!