Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ha esetleg jobbikra szavaztok/...

Ha esetleg jobbikra szavaztok/tatok és ha kiábrándulnátok/tatok a pártból kire szavaznátok?

Figyelt kérdés

2020. júl. 11. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nem a fideszre, az biztos!
2020. júl. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Amiben biztos vagyok az, hogy kikre nem.
2020. júl. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az a baj, hogy már nincs értelmes alternatíva. A fidesz van, meg az ellenzék, ami semmit sem ér. Szóval igazából nincs kit választani, így nem is szavazok. Minek? Egyik bűnöző bandát váltja a másik. Volt olyan ismerősöm, aki elkezdett nekem számokat mondani, hogy mit tudom én "a fidesz jobb, mert az mszp 100milliarodt lopott a fidesz meg csak 70et". Vagy ilyesmk, nem emlékszem a számokra amit mondott meg hogy ki volt jobb. A lényeg, hogy neki egyik jobb mint a másik, mert az kevesebbet lop. Hát részemről egy kutya. Fidesz, dk, jobbik meg a többi barom állat. Élősködők mind egy szálig kivétel nélkül.
2020. júl. 19. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
59%
Mi Hazánk lett az új radikális párt a Jobbik árulását követően
2020. júl. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!