Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A Jobbikra szavaznátok? Ha...

A Jobbikra szavaznátok? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés

2020. aug. 22. 21:11
1 2
 1/11 anonim válasza:
54%
Mert a fidesznél bármi már csak jobb lehet, szerintem.
2020. aug. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jóféle válaszokat várok:)
2020. aug. 22. 21:14
 3/11 anonim ***** válasza:
44%
Nem. De egyetlen olyan pártra sem aki ma a Magyar Parlamentben van, sőt, mindenkit aki most ott van örökre kitiltanám, hogy soha többet ne tehesse be a lábát, és soha többet nem politizálhatna. Ugyan ez vonatkozik a Legfelsőbb Bíróság Bíráira is.
2020. aug. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
26%

Szia!


Simán.

Azért, mert az a Jobbik. Tehát biztos jobb lesz, és nem pedig rosszabb :D

2020. aug. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%
Igen. Jakab Péter miatt, szimpatikus ember, szimpatikus minden amit mond, és legfőképp AHOGYAN mondja. Össze se lehet hasonlítani orbánnal.
2020. aug. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért ugrott be, de nem is tudom most mi van velük és érdekeltek volna a vélemények.
2020. aug. 22. 21:31
 7/11 anonim ***** válasza:
27%

nem tudok olyan magyar pártot momentán, akire hajlandó lennék szavazni. esetleg a kétfarkúakra, bár rájuk se minden választókerületben.

olyanra meg aki alig egy évtizede még tetőtől talpig horogkeresztben parádézott, akkor se szavazok, ha azóta vizslakölykökkel nyálaskodik a facen.

2020. aug. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
33%

ma 21:23 az is szimpatikus, hogy zsidó származású és belép egy nyíltan antiszemita pártba ahol titkolja a származását sőt ő maga is jókat röhög zsidó vicceken?

De ez még akár el is menne, mert zsidóként is utálhatja a zsidókat de az hogy nemzeti radikális pártból odáig jutottak, hogy még csak megemlíteni se lehet nemzeti dolgokat a Jobbikban szerintem jól mutatja, hogy kb. bármire képes ha attól szavazatot remél.

2020. aug. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
7%
Waoo Jakab Péter jó pasi. Jó kiállású, erős egyéniség, Vona méltó utódja. Sajnálom, hogy a Jobbik elveszítette a méltóságát a politikában, a Parlamentben, ezért már nem szavaznék rájuk. De Jakabbal szívesen dugnék egyet. Vagy kettőt :D
2020. aug. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
60%

Szavaztam rájuk de a mai Jobbik már nem az a Jobbik. Vona valamit jól csinált a marhaságok ellenére is, a kilépése óta talpnyalással egybekötött zuhanórepülés. Nem tudom kik vannak benne de nem is érdekel jelenleg.

A Mi Hazánk pedig valamiért viccnek tűnik, lehet az induló Jobbikra akarnak hajazni, lehet régi nevek vannak benne, de pl. a nálunk induló jelöltek plakátjai, fejei... Benny Hill.

Ha nem akad értelmesebb jelölt a következő választásokon lehet közülük szavazok valakire, de a -nincsjobb- szavazat nem egyenlő azzal, amit akkor kaptak, amikor Vona tényleg motivált mindenkit és tömegeket mozgattak meg.

2020. aug. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!