Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Jobboldaliak, kire fogtok...

Jobboldaliak, kire fogtok szavazni?

Figyelt kérdés
2020. okt. 20. 21:05
A kérdező szavazást indított:
Jobbik
Mi Hazának
Fidesz
23 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%

Csak a MI hazánk maradt.

A Jobbikra szavaznék,ahogy az elmúlt években tettem, ha nem tették volna tönkre.


Az volt az igazi Jobbik, akik gárdát hívtak a cigányokra, meg odacsaptak az lmbt lobbinak és a kezüket vágták volna le, ha összeállnak a DK-val, MSZP-vel, szövetségbe.

2020. okt. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
A Jobbik úgy jobboldali, ahogy a Fidesz fiatal.
2020. okt. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Én ezzel mind tisztában vagyok, csak az érdekelt, hogy mennyire felvilágosult a nép!

De örülök, hogy egyre többen gondoljak, úgy, hogy a Mi hazának az egyetlen párt, aminek itt létjogosultságának kell lennie!

2020. okt. 20. 21:23
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Neked a nép az a gyk válaszoló közönsége?😄
2020. okt. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
Jobbik már kész komédia, tuti nem szavazok rájuk. Szánalmasak lettek, pedig pár éve bennük láttam a reményt. Toroczkai László nagyon szimpatikus, de olvasva a 2019-es európai parlamenti választási programjukat, ők valószínű, hogy nem fognak esélyt kapni a következő választáson. Ha mégis, mi a szavazók hamar ráébredünk, hogy semmit nem fognak teljesíteni amit ígértek, az is lehet, hogy vagy az Mszp vagy a Fidesz bekebelezi. Az ő programjukra mondom azt, hogy túl szép, hogy igaz legyen.
2020. okt. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Pálinkás.
2020. okt. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én Pálinkás doktor pártjára fogok szavazni! (A neve most perpillanat nem jut eszembe, de majd felírom magamnak egy cetlire 2022-ben, hogy el ne felejtsem...) :D
2020. okt. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Jesszus! Van, aki komolyan is gondolja... Mondjuk az induláshoz össze kell gyűjteni a megfelelő számú ajánlószelvényt és országos listát sem ártana állítani... :)
2020. okt. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
43%
Én is elgondolkodtam Pálinkás pártján, nekem a régi Fideszt juttatja eszembe. Én azt szerettem, nem ezt.
2020. okt. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
44%

A Fidesznek van jó és rossz oldala is. Nem fogok rájuk szavazni.


A mi hazánk egy vicc. Rasszista fasiszta nácik gyülekezete akik még nem tanultak meg a Jobbikos időkből hogy gyulolkodessel nem lehet választást nyerni.


A Jobbik már nem az igazi volna tavozasa óta. Jakabban ott van a potenciál mert egy okos ember de beallt azoknak a sorába akik nem a saját jó tulajdonsagaikkal akarnak előrébb jutni hanem azzal hogy az ellenfelet mocskoljak ha jogos ha nem. Lásd pl a tegnapi krumplis akció. Szánalmas és gyerekes. Szóval nem tudom. Most egy épkézláb párt sincs

2020. okt. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!