Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért és honnan terjedt el az...

Miért és honnan terjedt el az a tévhit, hogy csak az analfabéták, iskolázatlanok, vidéki szegények, buták szavaznak a fideszre? Két diplomás vagyok és fideszes is.

Figyelt kérdés

A környezetemben számtalan értelmiségi fideszes, akiknek igen jó keresetű állásuk is van. Vezetők, Csoportvezetők, mérnökök, informatikai szektorban dolgozók, gépészmérnök, fogászok. Én nő létemre mérnök vagyok.

Mégis, itt ezen az oldalon a mai napon is olvastam, hogy azért szavaz az egész ország a fideszre, mert analfabéta emberek vagyunk.



2020. nov. 18. 19:13
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
26%
Nem találkozom sűrűn ilyennel, de szerintem aki a másikat lehülyézi csak azért mert más véleményen van, ő is ugyanott van.
2020. nov. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
81%
A felsorolásodból-ezek szerint- melyik NEM vagy?
2020. nov. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
82%
A fideszesek erkölcstelenek, elvtelenek, becstelenek. Ettől még lehetnek sík hülyék vagy hiperintelligensek.
2020. nov. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
3%
Mert egy halandó Fideszes nem tud olyan eszmei magaslatokba jutni mint Fletó 1.7-es véralkohol-ezrelékkel.
2020. nov. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
84%
Onnan, hogy valóban sok szerencsétlen nyomorult embert manipulál a fidesz, akik rájuk is szavaznak, aztán az ellenzéki függetlenobjektív média úgy hozza le, mintha csak ezek lennének a szavazóik. Pedig a fidesz valójában abszolút nem ezeknek a rétegeknek kedvez, hanem elsősorban a felsőközéposztálynak, így ők többségben rájuk szavaznak, legfeljebb nem verik olyan nagy dobra vagy max fanyalognak egy kicsit a szánalmas propagandán, de az érdekeik úgy diktálják, hogy maradjon a fidesz, mert a baloldal se lenne jobb nekik semmilyen szempontból, sőt még egy rakás +adót is kapnának még a nyakukba, így inkább kiegyeznek a fidesszel.
2020. nov. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
80%
Azért kedves kérdező, mert több tanulmány is kimutatta, hogy a Fidesz szavazó bázisa túlnyomó többsége érettségi alatti... felejtsük már el az az ostoba gondolkodást, hogy a saját életünket, gondolkodásunkat vetítjük ki a társadalomra....! Nem..! Ha te home officban dolgozol, vagy több havi tartalékkal rendelkezel, attól még nem dolgozik az egész ország home officeban és nincs az egész országnak többhavi tartaléka... Visszatérve, a kutatások azt is megmutatták, hogy az egyetemet végzettek, vezetők, többsége ellenzéki szimpatizáns többségében, ismétlem többségében....ez azt jelenti magyarul, hogy nem mindenki...
2020. nov. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
85%
Nem csak a "analfabéták, iskolázatlanok, vidéki szegények, buták". De a többséget ők teszik ki. Abból következtetve, hogy kiket szólít meg a Fidesz (és a KDNP) leereszkedő kommunikációs szintje és hogy általában kik és milyen minőségben nyilvánulnak meg közülük.
2020. nov. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
81%
Orbán Viktor szerint a pálesz alapvető élelmiszer. Milyenek legyenek a szavazói? :D
2020. nov. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
82%
Két diplomás vagyok és fideszes is... szégyellheted magad.
2020. nov. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
14%

Kedves 6. hozzászóló!


"Azért kedves kérdező, mert több tanulmány is kimutatta, hogy a Fidesz szavazó bázisa túlnyomó többsége érettségi alatti..."


Ahhoz mondjuk nagy kutatás nem kell, hogy ha a Fideszre szavaznak a legtöbben, akkor az ő szavazói között lesz (szám szerint) a legtöbb iskolázatlan. De a másik oldalról is igaz, a legtöbb diplomás és egyetemista is rájuk szavaz.

2020. nov. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!