Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi a véleményetek, Orbán jól...

Mi a véleményetek, Orbán jól tette-e, hogy felvett 900 milliárd támogatást az EU-tól, miközben vétózta azt a támogatást amitt kapott volna Magyarország?

Figyelt kérdés
Szerintetek miért kell vétózni azt,amit "ingyen" kapna az ország, de felveni azt amit kamatostul visssza kell fizetni?

2020. dec. 28. 19:48
A kérdező szavazást indított:
Jól tette
Nem tette jól
SoroSmigránSoroSmigánSoroS
lölö tolvajj lölö a sthowmann
19 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
🍟🍟🍟
2020. dec. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
2020. dec. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
Amit tett, kb. olyan volt, mint egy hisztis pulya cselekedete. Jól megszívatta azért ezzel önmagát, csak most még úgy látja, hogy ő van nyeregben...
2020. dec. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%

Kérdező, nincsen ingyen semmi. Ez egy hitel amit vissza kell fizetni és nem másnak, hanem neked, nekem és mindenki másnak is ebben az országban.

A vétó célja az volt, hogy a feltételek változzanak. Változtak. Egyéb probléma?

2020. dec. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%

A hitelről van szó a propaganda médiában? És a vétó tervről azzal a körítéssel, hogy mert migránsok meg soros? Naugye...

Nem olvasok propagandamédiát, de biztosan max. valahol eldugva, apró betúkkel van említve 1-2 sorban a hitel (ha egyáltalán), miközben a vétóról gondolom a címlapon nagybetűkkel minden nap megemlékeztek, miközben az EU-t, sorost szidták és migránsokkal ijesztgettek. Majd eladták nagy győzelemként a semmit :)

2020. dec. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%

4. orbán a vétóval akarta zsarolni az EUt, hogy ne kössék jogállamisági feltételekhez a pénzosztást. Sikerült elérnie? Nem. Még az index is ezt írta: [link]

"Szerdán kiderült, hogy Magyarország végül feladja a vétót, és nem akadályozza meg az EU következő hétéves költségvetésének, illetve a koronavírus-járvány gazdasági hatásait enyhíteni hivatott mentőcsomagnak az elfogadását."

Csak ugye a propagandamédia (ekkor az index még nem volt teljesen az, csak 1 hete lett hivatalosan is a NER része) orbán nyilatkozatát közölte. Ő meg soha nem ismeri el, hogy veszít, ő mindig nyer, akkor is ha a padlót felmossák vele.

2020. dec. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#4 az ingyen szándékosan idézőjelben van

Tisztában vagyok vele hogy mit kell mekkora kb mértékben vissazfizetni

És a vétó alatt az Európai Unios költségvetésről beszélek, csak leegyszerűsitettem

A probléma az, hogy egyesek azt hiszik Én nem értem mi történt.

Csak egy kérdést tettem fel, mert kiváncsi vagyok ki mit gondol.

2020. dec. 28. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!