Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mit szóltak hogy a Mi hazánk...

Mit szóltak hogy a Mi hazánk nevű (4-5%-os) párt bejelentette hogy eljött az ideje feloldani a felesleges és kártékony korlátozásokat?

Figyelt kérdés
Illetve kiemelte hogy nem lehet kényszeríteni a lakosságot a vakcina beadására.Nekem ez nagyon szimpatikus, bár nem érdekel a politika, de az durva hogy az egyetlen párt amelyik kimerte ezt mondani. Engem személy szerint ezzel meggyőztek.

2021. jan. 5. 19:19
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
63%
Ha ennyi elég, hogy egy párt meggyőzzön ott komoly baj van. Egy ország vezetéséhez nem elég az, hogy "feloldjuk a korlátozásokat, nem kell a vakcina" - komoly gazdasági, közgazdasági, jogi és politikai ismeretek szükségesek. Megfelelő szakemberek - különben államcsőd lesz. Ez a baj az ellenzékkel is, hogy jó-jó, utáljuk a Fideszt, én is utálom. Utáljuk a propagandát, az M1-et az Origot, a Sorosozást és az ereszcsatornán való menekülést - viszont jogi és gazdasági szempontból - értenek hozzá, míg a többi párt nem.
2021. jan. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
55%
Sose gondoltam volna, hogy pont a "rendpárti" szélsőjobb fog egy ilyenbe beleállni, lényegében véve most pont a rend meg az erős állam ellen lázadnak és lázítanak. Tehát tulajdonképpen az ellen küzdenek, amit ők képviselnek, kicsit faramuci helyzet.
2021. jan. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
60%
Láttam jó pár Torockai videót amiben a Covidról beszél, hát agyrákot kaptam tőle, mekkora tudománytalan baromságokat hordott össze, meg hogy mennyi bizonyíték van rá, hogy a vírus mesterségesen szabadult el a vuhani víruslaborból (persze se ő, se az istene, Trump, akitől ezt hallotta sose mutatott erre bizonyítékot) :D na, kb. ennyire van igaza a Mi Hazánknak ebben a kérdésben: semennyi.
2021. jan. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
58%

Nem szimpatizálok üagával a pártal, de egyet értek.


Nem vagyok vírustagadó, de ez az állapot nem fenntartható. Másrészről nem is rgészen normális. Ilyen könnyen nem szabadna feladni a szabadságunkat.


Másrészről, az önrendelkezés alapvető emberi jog, és bármennyire is az oltás oldalán állok, ezt a jogot akkorsem lehet megszegni.

2021. jan. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
58%
Toroczkai mostanában ilyen idióta konteó terjesztő ufóhívőket méltatott, egyre lejjebb csúszik a csávó.
2021. jan. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:

Ebbe a kérdésben kár a politikát bele keverni, a cél hogy abbahagyják az emberiség ellenes bűnöket . Amit most a kormány csinál azt a 20.századi diktatúrában volt szokás. Már az is nagy dolog hogy ez az ember kiállt a kamerák elé és szembeszáll a kényszeroltás és az értelmetlen lezárásokkal szemben.

Lehet ha az ellenzék(nem a Mi hazánk) lenne hatalmon akkor még durvább lezárások lennének, bár ennél durvább nem nagyon van ,mint ami nálunk.

2021. jan. 5. 19:43
 7/42 anonim ***** válasza:
56%
Ha ők lennének kormányon ugyanúgy korlátoznának, úgyanúgy járnának el a vakcinákkal és akkor a Fidesz állna ki, hogy ezt nem kéne. Ez a politikába így megy. Nem vetted még észre?
2021. jan. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
71%
Azon a nyilatkozaton jót nevettem. Valójában nem más, mint a politikai tábor növelése, hiszen nyilván nem fog miattuk történni semmi, de páran majd emiatt rájuk szavaznak.
2021. jan. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
58%

"Ebbe a kérdésben kár a politikát bele keverni, "


PONTOSAN! Ebben teljesen igazad van, ezt szakemberekre kéne bízni nem arra, hogy nagyegósJóska nem mehet este tízkor kocsmázni, és emiatt sír.


Valójában a kormányok többsége nagyon is türelmes, mert nem teszi kötelezővé az oltást, akkor vége lenne az egész járványnak hónapokon belül, így meg sajnos jóval tovább eltart majd.

2021. jan. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 Molyember ***** válasza:
45%

Mi az, hogy "ki merte mondani"? A Mi Hazánk a Fidesz csicskása, nyilván velük mondatják ki ezeket, mielőtt egy ellenzéki pártnak jut eszébe. Ez talán még a Soros-migráns-Brüsszel háromszögnél is egyszerűbb üzenet, ha téged ezzel meggyőztek, akkor nyilván nem vagy vele egyedül, és ez igen elkeserítő.

Senki se szereti a korlátozásokat, senki se akar kötelező oltást, mert mindkettő szar. Nem azért vannak, mert jó, és az állam se keres azon, hogy kevesebbet költenek az emberek, bszki. Ennyire ne legyél már egyszerű, az Isten áldjon már meg.

2021. jan. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!