Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Csak nekem nincs jövőképem...

Csak nekem nincs jövőképem ebben az országban?

Figyelt kérdés

Egyetemen voltam -annyit kellet magolni, hoyg borzalom. Nekem meg így direktbe ez nem megy.

Voltam okjn, de egy rakás valami ráadásul mindenki lenézi.

Állásinterjúkon mindenki flegma, bunkó, érzéketlen. Többszőr hoztak kellemetlen helyzetbe.

Jövökép egy átlag magyarnak: valami betanított munka, ha nem vagy csókos.

Az országban feudalizmus van, korrupció. Terjednek a bünös eszmék, állami szinten a homofóbia (nem vagyok az de akkor is) Mindenkinek az arcába tolják a kereszténységet amit ki nem állhatok. Más vallással nincsen bajom.

Nem érzem magaménak már régen eszt az országot, csak a leendő rabszolgát látom akit a végsőkig kisajtolnak a fidesz bárók.

Félek is és semmi kedvem felkelni reggelente. A magyarok többségéről meg van a véleményem.

Ha sikerül is munkát szereznem akkor az valami gyári munka lesz, amibe belehülyül az ember.

Mindenhova protekció vagy okosba megoldás kell. Én már arra jutottam hoyg direkt züllesztik az országot ilyenné.



2021. febr. 15. 15:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

"csak a kereszténységgel van bajod". Ez aztán igen!

A magyar oktatás szégyene, hova jártál suliba?

2021. febr. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Rajtad múlik minden ,ne a sült galambot várd, mert az nem jön egyik országban sem.
2021. febr. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
31%
Teljesen igazad van kérdező.En buszkesegbol próbálok már vagy 1 hónapja elhelyezkedni protekcio nélkül de nem sikerül a kamu járvány miatt behozott intézkedéseknek köszönhetően.Ugy látszik a végén csak a protekciohoz kell nyulnom.Tudom hogy szégyen de ez van
2021. febr. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Miért nem mennek ki? Mert el lettek birkásítva. Láthatod a válaszolók színvonalát, egyből provokációnak vélik a kérdést. Annyi szent, van tehetsége az Orsós Viki cigánynak.
2021. júl. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!