Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért hugyoznak széllel...

Miért hugyoznak széllel szembe az ellenzéki fiatalok?

Figyelt kérdés
Én is ellenzéki vagyok, jövőre valószínűleg az ellenzéki összefogásra fogok szavazni. Remélem Jakab lesz a közös jelölt, mert őt látom jelenleg legalkalmasabbnak, illetve legesélyesebbnek a kormányváltásra. Ugyanakkor nem egy ellenzéki fiataltól látom, hogy meme-elik, parodizálják, lejáratják Jakab Pétert. Hogy akarnak így bármilyen kormányváltást, ha a legesélyesebb ellenzéki politikus cikizésevel Orbánék malmára hajtják a vizet?

2021. febr. 20. 19:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%

Jújjjj. Ezek széttépik még egymást...ezek akarnak kormányozni? Mi lenne itt🙈


Dobrev lesz a jelölt szerintem

2021. febr. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%

Gondolom mert Jakab jó táptalajt ad a mémeknek, parodizálásoknak.

Amúgy is más lesz a jelölt valószínűleg.

Harmadjára meg nincs olyan nagy egyetértés mint tűnik. Nem véletlen marakszanak azért itt-ott.

2021. febr. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ki más lenne a jelölt? A többi még esélytelenebb. Ha a Kunhalmi, vagy a Dobrev, az egész kormányváltási projekt halva született lesz.
2021. febr. 20. 19:28
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
Jakabbal is bukásra lesz ítélve.
2021. febr. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
Én imádni fogom ezt a kampányt, már most látom.
2021. febr. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%
Én még Fideszre vagy semmire sem. Nem érdekel egyik polikaka sem, minek után önmaguk sikerére dolgoznak és szedik fel csettintésre a haveri kör zsebpénzt, az emberek tömegei viszont vakok, mert pár ember képes vagyont belopni. Van egy jó kérdésem. Mi a búbánatra akartok még ebben az életbe szavazni hazug emberekre? Azt hiszitek hogy majd egy szép nagy pénzes zsákott jutalommal fognak előállni? Hát nem. Soha nem tették ezt, még a hitel játék is az ő javukat járja. Ennyi.
2021. febr. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem akarok hazug emberekre szavazni, ezért nem is szavazok a Fideszre 😊
2021. febr. 20. 19:54
 8/13 anonim ***** válasza:
44%

Cseh Katalin lesz a magyarok miniszterelnöke!

Hihetetlenül felkészült, nemzetközi gyakorlattal, feddhetetlen, és ép elméjű...

De én Jakabnak is örülnék!!!

2021. febr. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%
Legyenek ketten, egy nő meg egy férfi, az most úgyis divat nálatok. Vagy akkor lehetne Che meg Dobrev.
2021. febr. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
57%
Orbántól hülyébbet úgysem fog találni az ellenzék, tehát mindenképp nyerünk, bárki legyen is a miniszterelnök!
2021. febr. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!