Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi a véleményetek az újra...

Mi a véleményetek az újra hazánk felé tartó hatalmas migráns hullámról? Ez már a Soros-terv 3?

Figyelt kérdés

Újabb migrációs hullám indult meg Magyarország felé,és így egyre súlyosabb a migráns helyzet a határon is.


[link]


[link]


[link]


[link]



[link]


Mi a véleményetek az újabb migrációs hullámról?


Ez lenne az új Soros terv?



2021. febr. 23. 07:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
94%

9# vagyok, ha nekem szólt a 10# kérdése, akkor a válaszom az, hogy nem tudom. Nem vagyok baloldali, amennyire tudom.

Simán csak diktatúra, hazugság, és tolvajlás ellenes Magyar vagyok.

2021. febr. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
90%
10) ezt pont te kérdezed aki kiírta ezt a kérdést? xD
2021. febr. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
76%
Lassan már nem bírom követni ezeket az újabbnál is újabb Soros terveket. Szinte havonta van új belőle. Bele se merek gondolni, hogy mennyi lesz még a jövő tavaszi választásig. Nagyon aggódom, hogy végleg el fogom veszíteni a fonalat és nem leszek megfelelően képben.
2021. febr. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
83%
Nem létezik, ez csak egy kitalált ellenség ami elől "meg tudnak védeni" de csak átverés az egész
2021. febr. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 hypno ***** válasza:
81%

Majd ha lesz időd számold össze hányszor indult már el "hatalmas migráns hullám" Magyarország felé 2015 óta.


És ha már benne vagy a dologban, azt is megnézheted, hogy hova lettek, mert soha nem ért ide egyetlen ilyen hullám sem.

2021. febr. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
39%

1-es

Hogy Szerbiában nem randalíroznak?!!!! Ezt mond a határ túlsó oldalán lakóknak, akiknek nincs egy nyugodt éjszakájuk sem, mert folyamatosan ott mászkálnak, lakatlan házakba törnek be... Tessék csak átjönni a határon egyszer és majd pofán csap a valóság...

2021. febr. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
80%
Orbánék a VALÓDI PROBLÉMÁKKAL (COVID, gazdasági válság) nem tudnak mit kezdeni, ezért kreálnak mindig valami látszatellenséget. (Soros, migránsok, EU.) Aztán fél téglagyárral verik a mellüket, hogy milyen ügyesen megoldották a nem létező gebaszt.
2021. febr. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
69%

Par hete Toroczkainak volt egy videoja, hogy hatvan migranst talaltak egy magyar tanyán, és értetlenkedett, hol vannak a rendörök, katonák?

Gondolom erre lépni kellett valamit, hogy a magyar rendőrök mindenkit elkapnak. Az Origo dobalozik a szamokkal, milyen sok migránst fognak.

2021. febr. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
69%

Lehet nem kéne ennyi origot olvasni?


Nézd, az origonak már annyiszor kellett félreigazítani utólagosan az olvasókat, hogy az valami nevetséges. Gondolj csak Vona ügyére, szétperelte a fideszes médiákat, és lám, neki lett igaza.


[link]


Ajánlani tudom, lehet szídni a 444-et, de ez egy objektív cikk volt.

2021. márc. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
67%
Miközben Soros 3.0 van a terítéken, addig Orbán kimenekült a Néppártból, mert kivágták volna mint macskát (sz@rni) üríteni!...
2021. márc. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!