Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi a véleményetek az újra...

Mi a véleményetek az újra hazánk felé tartó hatalmas migráns hullámról? Ez már a Soros-terv 3?

Figyelt kérdés

Újabb migrációs hullám indult meg Magyarország felé,és így egyre súlyosabb a migráns helyzet a határon is.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Mi a véleményetek az újabb migrációs hullámról?

Ez lenne az új Soros terv?

tegnap 07:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
90%

9# vagyok, ha nekem szólt a 10# kérdése, akkor a válaszom az, hogy nem tudom. Nem vagyok baloldali, amennyire tudom.

Simán csak diktatúra, hazugság, és tolvajlás ellenes Magyar vagyok.

tegnap 10:19
 12/15 anonim ***** válasza:
86%
10) ezt pont te kérdezed aki kiírta ezt a kérdést? xD
tegnap 10:32
 13/15 anonim ***** válasza:
81%
Lassan már nem bírom követni ezeket az újabbnál is újabb Soros terveket. Szinte havonta van új belőle. Bele se merek gondolni, hogy mennyi lesz még a jövő tavaszi választásig. Nagyon aggódom, hogy végleg el fogom veszíteni a fonalat és nem leszek megfelelően képben.
ma 12:52
 14/15 anonim válasza:
87%
Nem létezik, ez csak egy kitalált ellenség ami elől "meg tudnak védeni" de csak átverés az egész
ma 13:30
 15/15 hypno ***** válasza:
78%

Majd ha lesz időd számold össze hányszor indult már el "hatalmas migráns hullám" Magyarország felé 2015 óta.

És ha már benne vagy a dologban, azt is megnézheted, hogy hova lettek, mert soha nem ért ide egyetlen ilyen hullám sem.

ma 16:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!