Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi értelme egy pártba belépni,...

Mi értelme egy pártba belépni, van benne haszon ?

Figyelt kérdés

Szóval ha valaki belép egy pártba, ugye kb minden párt weboldalán van ilyen hogy csatlakozz hozzánk, pl Mi Hazánk, Fidesz.

Most ha valaki csatlakozik és párt tag lesz annak mi értelme ? Csak szimplán a tudat hogy na én ezzel a párttal egyet értek és része is vagyok, támogatom őket vagy ennél több ? Kereshetnek pénzt vele, vagy kaphatnak munkát a párttól ?


2021. márc. 2. 11:46
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Manapság már csak a pénzről szól! Nincs ideológia, az átlagember pedig, mintha nem is létezne.
2021. márc. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A párt a tagjaitól, támogatásokból lesz erős. Ha nagyon erősen tudsz azonosulni a párt értékrendjével, akkor azzal segíted az általad vágyott célt, hogy a pártot támogatod pénzzel, önkéntes munkával. Ezen kívül lehetőség van talán arra is, hogy a pártnak valamilyen munkacsoportjában részt vegyél, pl. környezetvédelem, vagy hasonló, ha van.
2021. márc. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Elmondhatod a véleményed és ugyanúgy b-sznak rá mint a nem párttagok véleményére.
2021. márc. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Megszabadít a független logikus gondolkodás terhétől. A párt megmondja mi az irányvonal. Te pedig fegyelmezett párttagként tapsolsz.
2021. márc. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

"Kereshetnek pénzt vele,......?"


Ha a lóvéra akarsz rámenni, akkor csakis a fidesz nevű luxuspártba szabad (kell) belépned. Itt, szinte határtalanok a lehetőségek. Ha kellően gátlástalan vagy, sokra viheted!

2021. márc. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg lóvé ügyben pont a Fidesz nem jó választás. Ott már le vannak osztva a lapok. Rengetegen akarnak bekerülni, rengeteg aktivista, fidelitasos van, ott alig akad olyan pozíció, amiért fizetnének egy új tagnak. Egy újabb pártnál kell próbálkozni, ha csak a pénz érdekel, de arra ne számolj, hogy nagy pénzeket le tudsz akasztani. Megkockáztatom, hogy még a szórólapozásuk is ingyenes, önkéntes. Ott belsősnek kell lenned, hogy nyereséget könyvelhess el szerintem.
2021. márc. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Már az is jó, hogy tagja vagy egy közösségnek. Én tervezek belépni egy pártba az egyik barátommal. Néha vannak alkalmi munkák, meg is hallgatják a véleményed, javaslataidat. Mondjuk ez Németország, Magyarországon szerintem lesz@rnak:(
2021. márc. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Fsms ***** válasza:
53%

Ha ezen gondolkozol a Fidesz a helyes választás, onnan tovább tudsz menni a ner be, uniós pénzeket kapsz etc.

Jelenleg ebben milliárdos potenciál van.

2021. márc. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy baromság a fideszbe belépni. Inkább próbálj valami kormányközeli szervnél elhelyezkedni, és nyomasd a propaganda fidesz dumát ezerrel hogy teekkora keresztény-konzervatív vagy, meg avászkodj az adott vállalkozás vezetőségének végbelében folyamatosan, ez sokkal kifizetődőbb, mint belépni a pártba. Fideszes vezetésű hivatalokban működhet is, vagy olyna vállalkozásoknál, ahol a vállalkozó erősen fideszes.
2021. márc. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!