Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A DK a keleti vakcina-elleness...

A DK a keleti vakcina-ellenességével tátott szájjal rohan a hímtag-erdőbe?

Figyelt kérdés
Ilyen napi számok mellett szerintem ez politikai öngyilkosság. A hű de modern Astra-Zenecával közben 2 országban is felfüggesztették az oltást a hirtelen halálesetek miatt. :|

2021. márc. 11. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
Sehol, egyetlen egyszer sem hallottam, hogy vakcina ellenes lenne a DK.
2021. márc. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
1# akkor te süket is vagy, nem csak hülye...
2021. márc. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%

Péterfalvi: Aggályos a DK kínai vakcina elleni petíciója

HÍRTV


2021. január 26., kedd 20:49


Aggályos a DK kínai vakcina elleni petíciója - nyilatkozta Nemzeti Adatvédelmi és Információszabadság Hatóság elnöke a Mandinernek. Péterfalvi Attila hangsúlyozta: ilyen esetben rögzíteni kellene, hogy pontosan mi is a petíció célja és hogy mit csinálnak az adatokkal. A petíciós felületen ugyanis csupán ahhoz lehet hozzájárulni, hogy kitöltés esetén a DK szimpatizánsként kezelhetik-e az adatokat. Ugyancsak aggályosnak tartja Péterfalvi, hogy az általános adatkezelési tájékoztatóban amerikai és észt adatfeldolgozók is szerepelnek. Az észt vállalkozásban egyébként feltűnik Ficsor Ádám és Szigetvári Viktor neve is. Ficsor Gyurcsány Ferenc miniszterelnöki kabinetfőnöke, míg Szigetvári Bajnai Gordon kabinetfőnöke volt."


Csak egy példa a sok közül 1#- esnek... petíció a kínai vakcina ellen, ugye világos.

Ja, amióta Klára asszony koronavírusos, hallgatnak...pár napja 🤔

2021. márc. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
17%
16:10 A Kínai nekem sem kell, még kísérleti egérként akarják nekem beadni.Vagy is a papírjaival van bajom nekem is, a DK-nak is. Szíjjártó virológus úrnak nem nagyon hiszek.
2021. márc. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 belapus ***** válasza:
56%

Így szól a petíció:


„Tiltakozom az ellen, hogy Magyarországon olyan kínai vakcinával oltsanak, amelyet nem engedélyezett az Európai Gyógyszerügynökség!”


Kérdem én: ha hígított tehéntrágya lenne a kínai vakcinában és ezért nem engedélyezi az EGY., te azért beoltatnád magad ?

Az aggály nem a kérdésre vonatkozott, hanem az adatok felhasználására.

Azért fura, hogy ha más kér adatokat, és kiderül, hogy esetleg orosz alvilági szervezetek is állhatnak az adathoz jutók között, miért nem ilyen vehemens Péterfalvi ?

2021. márc. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
38%
Kezdjük ott, hogy zacher is azt mondta először, hogy kínait ne. Aztán megváltoztatta a véleményét látva a járvány durvulását. Amikor a dk azt mondta, hogy csak bevizsgált vakcinát, akkor teljesen egyet értettem velük. Aztán lehet ők is változtatnak a véleményükön. Miért ne tennék? Én mondjuk személy szerint a kínait és az astrazenecát biztos nem adatom be.
2021. márc. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!