Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ellenzékiek! Ti kire szavaznát...

Ellenzékiek! Ti kire szavaznátok ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Volt a Momentumnak egy olyan javaslata, hogy az előválaztáson a választok szavazzanak pártlistákra is és azáltal állapítsák meg az arányokat a tényleges választási listán a pártok között. Ez a felvetés végül nem valósult meg. Én ugyanakkor kíváncsi vagyok az ellenzéki szavazók melyik pártot választották volna a 6 közül. Szóval hova menne az X?

2021. ápr. 16. 23:21
A kérdező szavazást indított:
Jobbik
DK
Momentum
LMP
Párbeszéd
MSZP
36 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
13%
Csak a Fidesz.
2021. ápr. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
Természetesen a Jobbikra, mint minden magyar ember.
2021. ápr. 17. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az is fontos, hogy kik kerülnek a listára, és az, hogy a listán milyen sorrendben lesznek. Nem akarok neveket és pártokat mondani, mindenhol vannak barmok, akik a párton belül valahogy mégis jól érvényesülnek, mert jól kavarják bent a szart. Az is fontos tehát, hogy az emberek döntsenek a lista sorrendjéről, hogy a selejtek esélytelen helyre kerüljenek, ha már a listán vannak, és a rátermettebbek legyenek elöl. Ez mindenki érdeke, hiszen így nagyobb a szavazási hajlandóság is.
2021. ápr. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
Momentum
2021. ápr. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
67%
Momentum,azok után amit Orbán müvelt az országgal Lőrincz barátjával együtt semmi képp nem szavazok rájuk.
2021. ápr. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!