Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Hogyan viszonyultok a Mi...

Hogyan viszonyultok a Mi Hazánk Mozgalomhoz és miért?

Figyelt kérdés
Fejtsétek ki röviden.

2021. ápr. 17. 00:35
A kérdező szavazást indított:
Nem ismerem a programjukat / Közömbös vagyok velük / Nem érdekelnek.
Nem kedvelem őket!
Nincs bajom velük.
A párttal nincs gondom, egy adott párttag személye nem szimpatikus (leírom hozzászólásban).
Bizonytalan vagyok velük kapcsolatban, még nem győztek meg.
Bírom őket, de inkább másra szavaznék.
Mindenképpen kiállok mellettük, sőt rájuk fogok szavazni!
65 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
55%
Jakab Péter
2021. ápr. 17. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
66%
Vannak jó dolgaik, de a demagógia, meg különösen a konteók hangoztatása ellenszenves.
2021. ápr. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
44%
Mivel magyar vagyok, csak ők képviselnek engem, ezért rájuk szavazok.
2021. ápr. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
37%

Alapvetően jóindulatú, de sajnos csőlátású csoportosulás.

Ismerem jól ezt a miliőt, gondolkodást és szemléletet legalább 15 éve.

2021. ápr. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
46%

Amig a fidesz viselt dolgairól hallgatnak mint aki betojt, addig nem lehet kizárni azt, hogy ők a fidesz szekerét tolják.

Ha majd bizonyítják az ellenkezőjét, akkor ellehet róluk hinni, hogy a nemzeti oldal pártja.

2021. ápr. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
56%
#5 Nem hallgatnak a Fidesz viselt dolgairól. A média hallgat a Mi Hazánkról.
2021. ápr. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
31%
nácik
2021. ápr. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
42%

Számomra ellenszenvesek a megmozdulásaik és a viselkedésük meg amiket művelnek.


Illetve taszít ez a hazaszeretet tölük.


Nem vagyok egy nemzetimádó ember, de magyarnak mondom magam. Lehet úgy is szeretni a hazát és képviselni az érdekeit vagy az értékeket, hogy nem képzeljük magunkat nagyobbnak másoknál.


Illetve keresztény se vagyok amivel semmi bajom nem lenne, de a felől is úgy érzem, hogy kb erőltetik ahogy a szélsőséges gondolkodásmodjukat is.


Valamint nem lehet kizárni a fideszes közelségüket sem. Simán össze játszhatnak velük és kiderülhet elöbb utobb, hogy ez a mi vagyunk csak a magyar emberekért is egy látszat, hogy hatalmat szerezzenek.


Illetve ez az utálkozás, hogy az ő szemükben inkább a fehér keresztény hetero emberek számítanak is hagy maga után némi kivánni valót.


De a facebookon a sok kitett kép és megmozdulás is annyira megjátszott, mint ahogy Dórikától is az a mosoly, hogy már visszataszitó.


És itt még hozzá tenném azt is mellékesen, hogy szerintem undoritó, hogy a gyerekeit a kampányhoz használta fel. Azzal semmi baj sincs, hogy klmegmutatja a gyerekeit, de hogy az első tüntetésük meg stb, holott ezt csak a szüleik tukmálták rájuk. Illetve egy olyan oldalon ahol sok mindenkit kritizál a saját lányáról kitesz bikinis képet. Nekem igencsak visszataszitó amiket művel.


Szeretnék egy olyan országban élni ami biztonságos, mindenki egyenlő nem kell félnem, nem nézik le a másikat, nem tartja magát senkise feljebb a másiknál a túlzott hazaszeretetével és más országokkal is baráti viszonyban van.

2021. ápr. 18. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
38%
Sok dologban egyet értek velük, de a Mi Hazánk egy antiszemita párt, több burkolt antiszemita megnyilvánulásuk volt, ez önmagában elég, hogy inkább más párta szavazzak.
2021. ápr. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
36%
#9 Ha zsidó vagy, megértem, de ha magyar, akkor nem értem, miért zavar jobban az antiszemitizmus, mint a magyargyűlölet, amit az összes többi párt képvisel.
2021. ápr. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!