Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy levágták az eddig méhlegelő néven létező gazt Budapest belvárosában?

Figyelt kérdés

Amire kari gergi nem volt képes, azt megtette pár fideszes fiatal,kigyomlálták a gazos területeket és kivágták a derékig érő füvet.


[link]


[link]


Az ellenzék persze rápörgött a dologra,jön a fű lives matter meg az LMBTQP mellé az F betű is a füvek jogaiért.


[link]


[link]


[link]


A belpesti polgártársaim számára lehet nem ismert az az apró dolog,hogy bizony a méh nem füvet eszik hanem virágot,így az a dzsumbuj nem nagyon legeltetett egy méhet sem.



2021. jún. 29. 09:04
1 2 3 4
 21/31 D-Mano ***** válasza:
21%

1.) Karácsony szerintem nem tudja, hogy a méhek egyáltalán gyűjtenek-e nektárt az ilyen fűfélék közt, és nem is érdekli őt. Látszatból, "zöldeskedésből", azaz politikai propagandaként, csinálta ezt a projektet. Éppúgy, mint a sokkal több kárt mint hasznot hozó kerékpárutak "kiépítését" (odahányását) is.


2.) A Fidelitasosok pedig ugyanilyen politikai látszattevékenységből vágták le azt a füvet.


3.) Tőlem maradhatnak ezek a "méhlegelők", szeretem a természetet, és ha nem is a méhek számára más kis élőlényeknek biztosan jó hely. De én a fákat sokkal jobban szeretem- abból kéne KariGerinek jó sokat ültettetnie.

2021. jún. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
98%
És ilyenekor hol van a közterület felügyelet? Szét kellett volna őket bírságolni.
2021. jún. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
29%
Köszönjük! Moderátoraink ellenőrizni fogják ezt a kérdést.
2021. jún. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
24%
Fű lives matter!
2021. jún. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
75%
Kiváncsi vagyok hogy ha atlagemberkent nekiallnek egy kozosrkban fukszalni hany percbe telne amig megbuntetnenek
2021. jún. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
96%

#21

Előre meg lett mondva, hogy ez nem 1 év alatt indul be, hanem több év mire olyan állapotok lesznek, hogy kifejezetten sok, különböző virágos növény lesz ott.

2021. jún. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
85%

Mi a véleményed egy Munkácsy festmény összefirkálásáról?

Nekem az, hogy ostoba, vandál dolog, nem kell hozzá nagy ész, rossz esetben még büszke is az elkövető. Tettét nagyrészt a sötétség motiválja.

Szerencsére a méhlegelő nem olyan pótolhatatlan mű, mint egy Munkácsy festmény, de kb. úgy működik.


Gratulálok az orbánjugendnek.

2021. jún. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
96%

1. A méhlegelő nemzetközileg bevett dolog, Magyarországon is több példa van rá.

2. Ez Karácsonynak már a választási programjában is benne volt, teljesítette az ígéretét.

3. Aki szeretne egy kicsit tájékozódni, az olvassa el az alábbi cikket!


[link]

2021. jún. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
46%
Barbar allatok. Ha megbukik a fidesz az allatvedelem is maskepp lesz.
2021. jún. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
47%

Egyetértek Szabó Tímeával.

Itt olvasható a véleménye. [link]

2021. jún. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!