Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Támogatnátok, hogy az embereke...

Támogatnátok, hogy az embereket bechippezzék?

Figyelt kérdés

Én igen és az elsők között chippeztetném be magam, valamint kampányszerűen buzdítanék rá mindenkit, hogy minél hamarabb. Csak pozitív hatása lenne. Nem kellenének kártyák, papírok, minden benne lenne. Nem kellene készpénz és bankkártya sem a boltba, a kórházba nem kellenének a kezelésekről a papírok, a gyógyszertárba nem kellenének receptek, könnyen lehetne mindenkit távolról azonosítani, nem kellene akciókártya, hitelkártya stb. Nem kellenének jegyek. Nem kellene bizonyítvány. Bele lehetne építeni akár hazugságvizsgálót is. Érzékelné minden cselekvést, így a rendőrségnek is egyszerűbb dolga lenne a bűnözőkkel. Érzékelné az egészségügyi állapotod. A pszichésen beteg embereket is hamarabb ki lehetne szűrni.


Szerintem csak pozitívuma lenne! Haladni kell a korral, a korszerű módszerek felé.



2021. júl. 12. 16:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
93%
Aki egy kicsit is tájékozott a világ dolgaival kapcsolatban, az nem bízik sem a hatalomban, sem az igazságszolgáltatás függetlenségében.
2021. júl. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
48%

igen támogatjuk,

és még dugjanak egy antennát a seggünkbe

és púzásnál rezonáljon ,hogy messziről is detektálni tudják ha valami bajunk van:)

2021. júl. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
66%
Miért, nem az megy most?
2021. júl. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én nem támogatnám.

És engem te nem érdekelsz, én nem fogom magamba ültetni. Akkor már inkább kivonulok a társadalomból.


És mondd, te megbíznál mondjuk a Magyar kormányban, amely ott lop meg ahol tud?

2021. júl. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!