Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A gyermekvédelemmel kapcsolato...

A gyermekvédelemmel kapcsolatos törvénymódosítások csak egy szokásos Fideszes látszat propaganda szabályozás?

Figyelt kérdés

Média tartalom szabályozása egy vicc, tízen éves fiatalok ha akarnak bárhol néznek bármit az internet korában. Semmi értelme ennek a törvények.

De valós gyermekvédelemi szabályozás nincs benne, családonbelüli erőszak ellen nem lép fel szigorúbban, gyermekvédelemi szervezeteket nem erősíti meg, papi pedofília ellen nem lép fel jobban, szinte semmi lényeges elem nincs a törvény módosítáokban


2021. júl. 25. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:
57%

Akkor lenne értelme, ha a közterületi propagandákat is tiltaná.

Akkor a melegfelvonulás nem közterületen lenne, hanem privát helyszínen tudnák megtartani privát rendezvényként.


Amit például Oroszországban hoztak, az sokkal hatékonyabb.Még az IKEA is kénytelen volt igazodni hozzá és kiszedte a homokat a katalógusaikból, amik Oroszországban megjelennek.

2021. júl. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1. Kell a pénz az EUbol ezért ilyet Viktor nem mer már megcsinálni..
2021. júl. 25. 12:50
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Dá.
2021. júl. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
1. Amúgy ez gyermekvédelemi törvény nem meleg ellenes törvény, Fidesz is ezt mondja.. úgy tudom
2021. júl. 25. 13:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Én bízom benne, hogy ez a törvény még lesz bővítve. Melegreklámokat teljesen be kéne tiltani, Pride-ot meg külön helyre tenni, mit tudom én, valahova a Balaton mellé mint egy fesztivált... aztán akkor nem zavarna senkit. Meg a melegek is ott lennének magukban. Nem bántaná őket senki. Csak hát nekik ez nem elég, ők provokálni meg hergelni akarnak.
2021. júl. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!