Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Érdemes lenne a DK-ra szavazno...

Érdemes lenne a DK-ra szavaznom, ha ezt a két dolgot szeretném?

Figyelt kérdés

-Alapjövedelem


Szeretnék alapjövedelmet, mert autista vagyok (asperger szindrómás) és hatalmas stresszt okoz nekem a munka


-Kulturális "nevelés" abbahagyása


Szeretném, hogyha a politika nem keverné a szart "Turul-pride"-al, kereszténykedéssel, és magyarkodással, hanem hagyja hogy mindenki találjon magának saját programokat. Engem pl. nagyon nyomaszt a magyar popkultúra, és amerikai filmeket, zenéket szoktam élvezni



2021. aug. 28. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Nem érdemes. Az alapjövedelem csak kampányfogás. Nálunk gazdagabb országokban sincs. A többi meg baromság.
2021. aug. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%

Te vagy az, Greta?


A viccet félretéve: igen.


A DK neked megfelelő.

2021. aug. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Ettől függetlenül sem fogod megkapni ezeket.

Persze a pártod pont rátok épít.....

2021. aug. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
10%

A Párbeszéd éppúgy alapjövedelem-párti, de ez nem azt jelenti, hogy munka nélkül bári hú de meg tudna élni, épphogy csak az éhen halástól ment meg, emellett garantálja, hogy megérje dolgozni, mert akkora különbséget teremt az alapjövedelem és a bérminimum között, hogy az életszínvonalban alapsan meglátszana.


Abba, hogy milyen nyelvű zenét hallgass, nem szólna bele egyik ellenzéki párt sem. Abba viszont igen, hogy Kossuth-díjakat stb. ne pártideológiai szimpátia alapján osszák ki, ahogy most történik, mint ahogy a szocializmusban történt.

2021. aug. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!