Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » T felülnétek egy olyan repülőr...

T felülnétek egy olyan repülőre amit Orbán vezet, de úgy mint ahogy az országot?

Figyelt kérdés
Nem hiszem hogy fel tudnánk szállni, mert ellopná az üzemanyagot (is).

2021. okt. 3. 21:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%
Mi ez az óvódás színvonal? Menj aludni és álmodj pónikról.
2021. okt. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Neked még ez is magas, mert meg sem értetted a kérdést! Szép álmokat!
2021. okt. 3. 21:38
 3/14 anonim ***** válasza:
26%

Kérdező

Mivel Orbán vezetése alatt kikerült az ország a csődhelyzetből, a devizahiteleseknek sikerült kikerülni az elárverezésből és adósrabszolgaságból, az ország azóta folyamatosan erősödött a járványig és még azt is sikeresen vészelte át, így igen, ha Orbán tudna repülőt vezetni akkor felülnék arra a gépre amit ő vezet.

De nyilván te jobban értékelnéd valamelyik összefogásbeli jelöltet sofőrnek, akkor is ha ők eddig csak annyit bizonyítottak hogy minden tönkre megy amihez hozzáérnek.

2021. okt. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
29%

Ajánlom figyelmedbe, hogy mennyit nőtt a GDP 2002-2007 között nálunk (2002-2010 közötti időszakról ne is beszéljünk), mennyit a többi V4-es országban, esetleg hogy még jobb legyen nézd meg mennyi volt közben az adott országok költségvetési hiánya.

Utána nézd meg ezt az adatot 2010-2020 között is.


Mert ha a mi/Orbán repülője nem tud felszállni akkor van egy rossz hírem, a cseh, szlovák, lengyel repülők is a földön ragadtak, 2002-2010 között meg nem hogy csak a "gyenge" régiós szintet nem hoztuk, hanem egyenesen a töredékére voltunk képesek, 6-7%-os költségvetési hiányok mellett.

2021. okt. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Kizárt.
2021. okt. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
Igen. Mert ha engem meg akar ölni ő is meghalna :D
2021. okt. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
35%

Igen csak fölfelé szárnyalnánk és orosz vadászgépek köröznének mellettünk.

Hátrányok: Hitel lenne a repülőn mire leérnénk. Összességében olyan 10/4

2021. okt. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

3-4: én nem a szokásos központi agyrombolásra vagyok kíváncsi, nekem ne másolj be minden statisztikai baromságot! Engem nem érdekel sem Gyurcsány, sem a lengyel szerencsétlenek! (a szlovákok repcsi nélkül is szárnyalnak!)

Az volt a kérdés: ha Orbán lenne a pilóta, akkor felülnél-e vagy nem?! Nem bonyolult kérdés - szerintem!

2021. okt. 3. 21:57
 9/14 anonim ***** válasza:
40%

Simán.

Te nyugodtan álmodozz egy pelenkás Chuck Norrisról ( Karácsony), esetleg egy fafejű, egoista, nagyképű pilótáról ( Márki), vagy egy bukott, alkoholista egykori miniszterelnök komcsi feleségéről ( Dobrev)...

2021. okt. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
59%

#8 "nekem ne másolj be minden statisztikai baromságot! "

Minek írsz ki kérdést ha nem is akarod megkapni a válaszokat?

te már eldöntötted a magad hülyeségét, holmi tényekkel meg adatokkal, a valósággal nem akarod hogy zavarjanak, akkor nem kérdést kell ide kiírnod hanem posztolj egy mantrát a facebook-on.

Van sok olyan kicsit okos ember, mint te, akinek jó lesz.

2021. okt. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!