Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ellenzékiek! Miért is kéne a...

Ellenzékiek! Miért is kéne a Fidesz ellen szavaznom?

Figyelt kérdés

Itt folyamatosan le hülyézik azokat, akik a fideszre szavaznának. Ám azt egyik okos tolyás sem tudja megmondani, hogy pontosan mi várható, ha például MZP-re szavaznék. A tapasztalatom szerint a baloldal csak elvett és semmit, de semmit sem adott. Hát itt a lehetőség, hogy meggyőzzétek a fajtámat a józan paraszi ésszel, hogy miért is szavazzunk balra!

Az az érv, hogy csak így lehet megbuktatni Orbánt elégtelen.

Na hajrá!



2022. jan. 23. 09:23
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
32%
O1G
2022. jan. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
42%
Neked csak azt kívánom, hogy légy erősen vakbél gyanús. Nem rosszakarásból, hanem azért, mert akkor a saját szemeddel láthatod majd, hogy min mennek keresztül azok, akik bármi miatt kórházba kerülnek.
2022. jan. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem is valtsuk le a 2018-as Fideszt es szavazzunk a 2022-es Fideszre!
2022. jan. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 szántóvető ***** válasza:
42%

azt nyilván látod hogy miként züllött le az ország,ez az élet minden területén lemérhető.

tehát ha változtatni szeretnél a dolgokon ennek megfelelően kell szavazni.azt senki nem tudja megmondani hogy milyen lesz a márki vezette kormány(nyilván még ők maguk sem tudják)de ha nem vagy megelégedve a fidesz vezette iránnyal akkor a jelenlegi belpolitikai helyzetet figyelembe véve csakis márki és az összefogás jöhet szóba.

2022. jan. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
56%

#4

Tudnád sorolni azokat a területeket, ahol lezüllés ment végbe?

2022. jan. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
41%
Lássuk! Egészségügyet tönkretették, hiába reklámozzák, hogy nem, a gyakorlat nem ezt igazolja. Lássuk mi lesz az oktatással. Ezen felül engem pl a fidesz semmivel nem támogatott. Kiszolgáltatott helyzetbe tett, mert a munkahelyem is fideszes és aki nem áll be a sorba el van tiporva, zsarolva van. Ezen felül jelenleg nem tudok előteremteni fél milliót villamos hálózat felújításra lakásban, ami egyébként korábban 350ből is meg lett volna, csak éppen feltolták az árakat. Ezen felül migránsozik, közben az én adómból ukrán munkásszállókat húz fel, az én adómból boltba hurcolja őket, akaratom ellenére, mert erről nem kaptam pl konzultációt. Felesleges dolgokra költöttek. A multikra rágyakorolták az ideológiájukat. Én egyébként most tervezek váltani, mert ilyen közösség tagja nem tudok és nem is kívánok lenni. Hányingerrel tölt el nap mint nap 7 kollégát látni, akik sorba állnak és egymás seggét nyalják, pont ez miatt, reménykedve abban, hogy vezérük melyiküknek csepegtet többet. Mi egy 9 fős csoport vagyunk, 2 nagyon nagy tudású mérnököt elüldöztek, pótolhatatlanok. Lettek újak, de szerencsétlenek. Átmenetileg tavaly ennek köszönhetően 7en voltunk, ami azt jelentette, hogy ugyanazért a pénzért hatványozottan több munkám lett. Természetesen annak, aki nem állt be a sorba a társával együtt. Így én inkább, ahogy mondtam ebből kilépek. Ezen felül mindenki szíve joga eldönteni kit választ. Én ezt biztosan nem. Amikor gyerek voltam MSZP volt. A tanárom MSZPs volt, a férje benne volt a helyi MSZP szervezetben, és ők igazán sokat adtak nekem. Például a tanárom egy kiváló tanár volt, és mivel alsós voltam kiváló alapokat adott nekem. Erre jó volt építkezni. Szóval köszönettel tartozom Ildikó néninek. Mert másképp nem nevezhetem meg itt az oldalon.
2022. jan. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:

2es! Emlékszem a korház állapotára 12 évvel ezelőt. Meg voltam bent tavaly. Biztonságban éreztem magam a katonák miatt. A nővérkék feltűnően megfiatalodtak azóta. Voltam a balesetin akkor, amikor vizitdíj autómaták voltak és emlékszem, hogy nem volt nálam pénz a vizitdíjra. Így meg kellett várnom fateromat, amíg beért a korházba és adott pénzt vizitdíjra. Majd orákat vártam, hogy fogadjanak a sürgősségin.

Tavaly előtt hasonló balesetem volt, és pikk-pakk megvolt minden. Sőt már 2013 ben is gyorsan átestem ugyanígy a sürgősségi ellátáson.

Mind a 3 esetben lábsérülésem volt.

Tehát van viszonyítási alapom és az utóbbi évek jobban tetszenek.

A bennfekvés is megvolt többször is az elmult években. De ehez nincs viszonyítási alapom. Viszont egész korrekt volt.

Ez Nagykanizsán történt. másutt nem tudom, hogy milyen a korház beteg szemmel. De én pozitívat csalódtam.

2022. jan. 23. 09:47
 8/47 anonim ***** válasza:
34%
Hogy ne kelljen nap mint nap ugyanazzal az elképesztő álszentséggel szembesüljél. Azért, hogy Orbán ne toljon a pofádba 0 forintos vagyongyilatkozatokat, miközben a vejének az államtól elnyert közbeszerzésekből több tízmilliárdos vagyont sikerült összeharácsolni, az apja pedig ugyanilyen forrásokból hatmilliárdos majorságot épít. Például.
2022. jan. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
40%

[link]


Ennyit arról, hogy a baloldal csak elvett.

2022. jan. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
32%

Az oktatás a béke segge alatt van, a tanári pálya jelenleg egy kiégett ember képző.

A forint értéke elég gyenge, ehhez képest az az élelmiszer, elektronikai, és műszaki cikkek mind drágábbak, mint a környező országokban.

A bérminimum siralmas.

A melegek összemosása a pedofilokkal.

Kaleta botrány, kurvázások, gangbangpartik, konkrétan nincs a fidesznél lezüllöttebb párt. Kaletát még csak normálisan el sem ítélték.

A jelenlegi kampányuk nem más, mint toxikus, gyerekes gúnyolódás, egyfajta bullyng.

Ez a kampány hazugságokra épül, hazugságot állítanak arról, amit MZP mond, és ezt kontextusból kiragadott részletekkel próbálják igazolni.


Van bármi amiben megbízható egy olyan párt, aki 100%-ban hazugsággal, karaktergyilkolással, és rágalmazással akarja elérni, hogy rájuk szavazzunk?


A családtámogatáson, és a bevándorlás ellenes politikán kívül semmi jót nem tudok elmondani a kormányról.

2022. jan. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!