Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi a Fidesz programja a...

Mi a Fidesz programja a következő 4 évre?

Figyelt kérdés

Azon kívül, hogy megvédik a magyar családokat és a magyar gazdaságot, a pontosan nem tudom kitől, de inkább a lényeges, érdemi dolgokra lennék kíváncsi. Mit terveznek? Vagy majd 2025 végén/ 2026 elején megint megnyitják a szavazatvásárlásra fenntartott pénzcsapot és ennyi?


Ellenzéki szavazó vagyok, de nem trollkérdés, csak őszintén nem látok túl sok esélyt a győzelemre, ezért érdekelne, hogy mire lehet számítani a Fidesztől az elkövetkező 4 évben?



2022. márc. 8. 10:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%
Lopás.
2022. márc. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
30%
Nincs programjuk sajnos. Az a baj, hogy kb bármi lehet, nem lehet előre látni.
2022. márc. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
65%
Mit védenek meg? A gazdaság a csőd szélén van! 2008 óta nem éltünk ilyen rosszul! Amúgy a program az, hogy folytatják. Gondolom a lopást... meg a propagandát, a demokrácia felszámolását. Szép jövő vár ránk.
2022. márc. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
57%
Lopás, náculás, az ország további lezüllesztése, EU-ból kilépés.
2022. márc. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
12%

Tipikus libbant értelmiségi kommentek.


[link]

2022. márc. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
73%

#5

Ott járattad le magad, hogy egy olyan cikket linkelsz, ami Matolcsy-ra hivatkozik, aki kb. évente mást mond és más szempont alapján kritizálja a kormányt, és elmondja, hogy a kormány katasztrofális gazdasági intézkedéseket hoz.

2022. márc. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
85%
5# Ez egy 12 éves cikk... Mi most a programja?
2022. márc. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%
#5: Ez egy 2010-es cikk. Most 2022 van, te szerencsétlen.
2022. márc. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem minden marad a régiben. Ami újdonság, hogy állítólag azoknak is kitaláltak már valamit, akik nem részesülnek (vagy csak nagyon kicsit) a támogatásokból, hogy ezzel le tudják faragni a hátrányukat azokhoz képest, akik jelentős anyagi támogatásokat élveznek.

De ezzel szkeptikus vagyok, mert semmi konkrétumot nem mondtak (kampányfogás lehet).

2022. márc. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
25%

Megtévesztettek a statisztikai számok, igaz?


Az ellenzék abszolút túlerőben van. Orbán nem engedheti meg hogy a választások tisztességesen zajlódjanak le, mert felmosnánk a fidesszel a padlót. Eddig a rendszer-lefagyással trükköztek, de ez most nem fog menni.


Ha az EBESZ megfigyelők ellenére "lefagy" a rendszer, vagyis követhetetlenné válik, abban a pillanatban a választás bármilyen eredménye az ő szempontjukból elfogadhatatlan. Nem viccből lesznek itt.

Az sem véletlen, hogy a fidesz uszítja a tagjait az EBESZ ellen. Beavatkozásról beszélnek, holott csak meg akarják figyelni. De ez most sakk-matt helyzet O1G-nek.

Ha nem engedné be a megfigyelőket, akkor az EU nem fogja legitim kormánynak elismerni.


Ha lefagy a rendszer, nem fogja legitim kormánynak elismerni.


De nekem úgy tűnik hogy O1G ennek ellenére úgy gondolja, hogy majd megoldja "okosba" valahogy. Asz'szem készülődhetünk. Én szeretem a koktélokat, a kedvencem a Molotov.

2022. márc. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!