Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Akik a Fideszre szavaztak,...

Akik a Fideszre szavaztak, csak hogy ne legyen itt semmi háborúskodás, most csalódottak vagytok?

Figyelt kérdés
Sok ismerősöm azzal szavazott át a Fideszre, engem nem fog háborúba rángatni az ellenzék vagy az én fiamat nem küldi frontra a Márki-Zay. Ezek az emberek érdekelne mit gondolnak arról, hogy holnaptól például minden hadköteles férfit ugraszhat Orbán mert feláll a feltétele.
2022. máj. 24. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Nem.
2022. máj. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
A mai vészhelyzeti bejelentésben azt is kijelentette, hogy ki kell maradni a háborúból. Ez nyilván nem garancia semmire, de egyenlőre nem lesz nálunk is háború
2022. máj. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
18%

Én biztos nem megyek el a háborúba.


Eddig is terveztem, hogy itthagyom Magyarországot örökre, és külföldre költözöm, csakhát van itt még dolgom.


Viszont ha fent áll annak a veszélye, hogy esetleg bevisznek katonának, akkor hamarabb itthagyom az országot.

2022. máj. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%
Maki küldte volna már a fegyvereket a bohócnak miután nyert volna
2022. máj. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%

Semmi olyat nem jelentettek be ami azt jelentené, hogy itt bárkit is "hogy holnaptól például minden hadköteles férfit ugraszhat Orbán".

"A tizedik módosítás legfontosabb rendelkezése szerint az Alaptörvény 53. cikk (1) bekezdésében az „A Kormány az élet- és vagyonbiztonságot veszélyeztető elemi csapás” szövegrész helyébe az „A Kormány szomszédos országban fennálló fegyveres konfliktus, háborús helyzet vagy humanitárius katasztrófa, továbbá az élet- és vagyonbiztonságot veszélyeztető elemi csapás” szöveg lép.

A módosítás ezzel az Alaptörvény 2023. július 1-jéig hatályos szövegébe iktatja be a veszélyhelyzet új esetkörét. Ez az alkotmányos rendelkezés elfogadása esetén majd így szól:

A Kormány szomszédos országban fennálló fegyveres konfliktus, háborús helyzet vagy humanitárius katasztrófa, továbbá az élet- és vagyonbiztonságot veszélyeztető elemi csapás vagy ipari szerencsétlenség esetén, valamint ezek következményeinek az elhárítása érdekében veszélyhelyzetet hirdet ki, és sarkalatos törvényben meghatározott rendkívüli intézkedéseket vezethet be."

semmi mást nem tehetnek meg amit megtehettek a járvány miatti veszélyhelyzet miatt is és akkor sem volt sem sorozás, sem más.

[link]

2022. máj. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
18%
Viktor köztudottan Putin bábja. Szerintem simán belesodorlja az EU-t a háborúba és úgy próbálja kisakkozni, mintha nem Ő tette volna.
2022. máj. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
39%
2020 ban elindult a 3.vh , aki résen volt tudta lesz valami. 2018van a tőzsdén nem arattak pofátlanul a giga nyerészkedők és a multik .Ekkor mini vàlság lett , ezt gyorsan ellensúlyba nagy hitelekkel vagy háborúval lehet pótolni. A háborút kamujárvány gyógyszermizéria előzte meg , most a proxy balhé . Ez ki fog teljesedni, a föld minden országa kifizeti a háborús költségeket és a befektetők elmaradt extra nyereségeit . Aki ellenáll terrort kap inflációt blokadot uzsorát vagy lerohanják és felosszák . Lehet reménykedni de nem a gazdasági sem politikai trógerek hazudozásainak.
2022. máj. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!