Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A mihazánk mégiscsak képviselh...

A mihazánk mégiscsak képviselhet komolyabb hatalmat?

Figyelt kérdés
A parlamentbe sikeresen bejutottak, Torockai pedig nemrég beszélt Viktorral. Régen lenéztem a pártot, de jobban beleástam magam a dolgokba, hallgattam Torockait és változott a véleményem. A párttagok között nyilván van több negatívabb figura akiket nem szeretek, de én örömmel látnám Torockait mint elnököt.
2022. jún. 28. 22:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
23%
Orbán saját ellenzéki pártja, miért kell ezt mindig erőltetni?
2022. jún. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
Ha már mindenképpen Fideszkollaboránst akarunk keresni, akkor érdemes lenne az Összefogás háza táján kezdeni.
2022. jún. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mármint az ellenzéki összefogásra gondolsz?
2022. jún. 28. 22:48
 4/12 anonim ***** válasza:
15%
2# amit írtál annak szerintem semmi értelme.
2022. jún. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Ugyanezt gondolom arról, amit az "ellenzék" művelt a kampány alatt. Hacsak nem szánt szándékkal a Fidesznek akartak kedvezni.
2022. jún. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
4%

Jó, akkor olvasd el a programjukat, mert onnan egyértelműen kiderül, hogy halvány lila segédfogalmuk nincsen arról, hogy hogyan kell egy országot kormányozni. Konkrétan több oldalt szántak a revíziós politikára (ami önmagában halvaszületett ötlet), mint a gazdaságpolitikára, ami konkrétan annyiból áll, hogy:


1. legyen földosztás (nem a 19. századot írjuk, a kicsi családi telkek a modern, gépesített mezőgazdaság korában teljesen életképtelenek, csak azt eredményeznék, hogy óriásit ugrana a magyar élelmiszer ára)

2. Rúgjuk ki a külföldi tőkét és a multikat (ezzel a magyar GDP kb. felét ki is dobták az ablakon)

3. Lépjünk ki az EU-ból, és inkább kereskedjünk az oroszokkal (450 millió fővel és 18 ezermilliárdos GDP-vel rendelkező felvevőpiac vs 144 millió fővel és 1.5 ezermilliárdos GDP-vel rendelkező felvevőpiac, ismét csak sok sikert tudok kívánni)

4. Adóztassuk meg a megacégeket (akik persze majd nem fogják áthárítani a fogyasztókra az adókat, jelenleg ilyen teljesen elképzelhetetlen, ugye?)

2022. jún. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%

Nézd vegyük a következő tényeket:

- Az atb, 444, hvg stb belpesti értelmiségeinek mindenben igaza van

- A 444 és hvg pártfüggetlen értelmiségei kijelentették, hogy a DK és neki felesküdt pártok az egyetlen demokratikus liberális pártok. Ami meg mint tudjuk nem liberális demokrata az fasiszta náci.

- Toroczkai nem fogott össze Gyurcsánnyal.


Tehát kijelenthető, hogy a Mi Hazank egy újnyilas, fasisztoid neonáci párt.


Te vajon szavaznal a nácizmusra? Hatalomba raknád megint Adolf Hitlert?

2022. jún. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7.Én nagyra tartom hitlert, nem lehet ám akkoriban bármit megtenni a gójokkal!
2022. jún. 29. 00:02
 9/12 anonim ***** válasza:
41%
Egy alja neonáci párt, ilyen szenny is csak magyarországon emelkedhetett fel,a fidesz tett róla hogy tanulatlan maradjon a nép.
2022. jún. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%
#6: Kösz, hogy leírtad a gazdasági programjukat! Most már kezdek gondolkodni rajta, hogy rájuk szavazok.
2022. jún. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!