Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Aki nem adott esélyt Toroczkai...

Aki nem adott esélyt Toroczkai László pártjának, miért?

Figyelt kérdés
Kevés szavazata volt a Mi Hazánk mozgalomnak. Érdekelne engem,hogy miért? Fiatal vagyok, mióta az eszem tudom az Orbán kormány kormányozza az országot. Miért nem adtak az emberek esélyt pl a Mi Hazánknak?

2022. júl. 19. 10:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
63%
Nekem szimplán nem tetszett a programjuk.
2022. júl. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
74%
Röviden: Mert az emberek döntő többsége nem akarja, hogy szélsőségesek kormányozzák az országot, és nem hiszik azt, hogy ők jobban kormányoznának.
2022. júl. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
64%

Szinte semmi olyat nem kínálnak, ami nekem szimpatikus lenne.

Minek kellett volna rájuk szavaznom?

2022. júl. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
55%

Mert már adtunk ugyanennek a pártnak! Csak akkor Jobbiknak hívták, Toroczkai meg Dúró Dóra meg a többi most Mi hazánkos volt a vezetőik fele!

Mekkora "siker" volt, ugye?

2022. júl. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
44%

Mert Fidesz fiók párt. Egyetlen egy kritikája sincs a kormány ellen, mindent megszavaz a kormánnyal, viszont az ellenzéket ekézi.

Én nem fogok egyetlen egy pártra se szavazni, ahol valamelyik tag, nyilvánosan darálhat le egy könyvet következmények nélkül, akármi is legyen az, de legfőképp azért, mert semennyivel sem racionálisabb az ő fals ideológiája Orbánnál, inkább csak radikálisabb, szélsőség.

2022. júl. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
76%

Mert a programjuk egyszerűen röhejes, messze a legdemagógabb program, amit én valaho olvastam. Ennél még a Fidesz "folytatjuk" programja is jobb. A Virradat-programban a TELJES gazdaságpolitika 3 oldal összesen, amiből kettő csupán a mezőgazdasággal foglalkozik. Ott is orbitális baromságokat hordanak össze, minthogy legyen földosztás, meg álljunk át a kisbirtoki termelési modellre, vegyük el a jól működő, több tízezer munkahelyért felelős, de külföldi tulajdonban lévő földeket és adjuk oda azoknak, akik számára a mezőgazdaság még mindig ott tart, hogy kapálnak a kiskertben. A mezőgazdaságon kívüli gazdaságpolitika olyan dedós szinten áll, hogy majd mi megadóztatjuk a Facebookot, meg jól becsicskítjuk a multikat (de természetesen a globális minimumadó az rossz mert csúnya globalisták).


Ez eddig csak tragikus, de az egész ott fordul tragikomédiába, amikor az ember tovább olvas, és meglátja, hogy Toroczkai kedvenc konteói 8 oldalt kaptak...

2022. júl. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
66%

Mert rohadtul maradiak, engem bem vonz a múlt, jó hagyományokat ápolni, meg őrizni, de tényleg erre van igény 2022-ben? Könyvégetés, cigányozás, zsidózás, buz*zás, sorosozás, csendőrségezés, trianonozás, meg kereszténykedés?


Ha rajtam múlna, már minden digitális lenne, nem lenne készpénz, minimálisra lenne csökkentve az egyházak támogatása, a vallás huszadrangú dolog lenne, és mindenki azt szeretne akit akar, nem szólnék bele, ki homi és ki nem stb. Na a mi hazánk egy 20. század eleji maradi párt a fidesszel és a szocikkal/komcsikkal együtt.

2022. júl. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
62%

Egyrészt mert a fidesz hasznos hülyéi, tudtukon kívül.


Másrészt meg egy kajak elmebeteg banda, de tényleg, szó szerint flepnisek, diliházba való őrültek egytől egyig, vezetői szinten mindenképp, tocorkai, novák, dúró, meg ezek.

2022. júl. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
69%
Mert hülye voltam és elhittem hogy Orbán betartja az ígéreteit. De most már bánom, mert látom ő sem különb Gyurcsánynál.
2022. júl. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Crisopher ***** válasza:
27%
Oké és ha nem a Mi Hazánkra szavaztatok, akkor miért nem az ellenzékre?
2022. júl. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!