Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szeretnéd ha Jakab Péter...

Szeretnéd ha Jakab Péter ismét miniszterelnök jelölt, majd miniszterelnök lenne?

Figyelt kérdés
Az elmúlt hónapok eseményeinek tükrében kérdezem leginkább azoktól akik bíztak(bíznak) benne.

2022. aug. 4. 20:51
A kérdező szavazást indított:
Igen, bízom benne, hogy jól vegezné munkáját mint miniszterelnök
Nem, nem bízom benne, képtelen lenne a feladat ellátására
29 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
A ficsuroknál jobb lenne!
2022. aug. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Hányinger volt amit a választás éjszakáján művelt. A gyomrom forgott tőle. Ugyanolyan elvtelen karrierista politikus mint a gyurcsánny vagy az orbán.
2022. aug. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
08.05. 50-50% az állás. Ha J.Peti látja, visszatérhet az önbizalma.
2022. aug. 5. 14:42
 4/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha a gyakoris szavazásokon múlna, az ellenzéknek négyötöde lett volna áprilisban.
2022. aug. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
De Orbán is milyen jókat mondott ellenzékben, ez vitathatatlan. Annak meg nagyrészt a szöges ellentétét tette/teszi. Nem tanultál az elmúlt 30 év tapasztalataiból?
2022. aug. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
5 vagyok Az elismerem, hogy Jakab egy új jelenség a politikában a kommunikációs téren más és teljesen új irányvonalat képvisel. A beszédei nagyon űtősek, és minden tiszteletet mellőz a regnáló hatalom felé. Sokakat felháborít. Engem nem.
2022. aug. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6 Engem nem háborít föl, csak éppen nem tud megfogni.
2022. aug. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagy újdonság, de egy idő után nincs értelme megnézni a felszólásait. Én már unom, annak ellenére hogy igaza van.
2022. aug. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gondolom csak trollkodni akartál ezzel a kérdéssel, mert komolyan feltenni ilyet nem lehet
2022. aug. 9. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!