Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A liberalizmus egyenlő a...

A liberalizmus egyenlő a kommunizmussal, nemzetszocializmussal szélsőségesség szempontjából?

Figyelt kérdés
2022. aug. 20. 18:00
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
40%
A modern liberalizmus igen.
2022. aug. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
28%
Igen.
2022. aug. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
68%

Nem.

Sorolj fel liberális gulágot vagy koncentrációs táborokat!

2022. aug. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
47%
Koncitábik egyelőre tényleg nincsenek, csak virtuálisan semmisítik meg, aki nem ért egyet velük.
2022. aug. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
44%

A liberalizmus szociálpolitikai oldala nagyon hasonlít a kommunizmusra.


3#

A liberális országok oktatási intézményei, ha nem is koncentrációs táborok, de átnevelőtábornak kiválók.LMBT érzékenyítés, bevándorlóbarát propandálás egészen kis kortól kezdve, nagyon szovjet jellegű.

2022. aug. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
81%
A politikusok kényük kedvük szerint használják a kifejezéseket. Totális káoszt teremtettek. Orbán azt mondja az ő rendszere illiberális, hol ott a propagandát nemszámítva liberálisnak tekinthető. És ez van az összes irányzattal kapitalistának mondják magukat de közben egekben vannak az adók.
2022. aug. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
70%
Bocs, ha anyám nem volna ki 1974-ben Lengyelországba, akkor én se születtem volna meg 17 évvel később 4. gyerekként a szüleimnek, és nem ismernék senkit aki lengyel... én ennek örülök, hogy lengyel-magyar kettős állampolgár vagyok, litván és orosz felmenőkkel, ha bűn a multikulti, akkor vessetek magatokra.... én jól érzem magam ebben.... egyedül a neoliberális gazdaságpolitikát kritizálhatjátok, amit Orbán is folytat...
2022. aug. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
59%
Nem egyenlő, de sok közös vonása van velük, egyre jobban hasonlít rájuk. Például a csoporton kívüliek szélsőséges gyűlölete, fekete-fehér gondolkodás, aki nincs velünk, az ellenünk van gondolkodás. Vérontás egyelőre szerencsére nincs, csak az online térben lincselik meg, aki nem tetszik nekik. Bűnbak bármikor bárkiből lehet, nem kell hozzá bizonyíték.
2022. aug. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
58%
#8: Továbbá csoportok kollektív megbélyegzése: pl. fehér férfiak, oroszok stb. Ezek tipikusan náci és kommunista jelenségek.
2022. aug. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
22%

18:17: más szemében a szálka, sajátjában a gerenda. Ezek vagytok ti, trollok.

Ja, és a ti köreitekben vérontás is elég gyakran előfordul.

2022. aug. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!