Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Putyin és Orbán jelenlegi...

Putyin és Orbán jelenlegi rendszere ugyanolyan mint a nácizmus vagy a kommunizmus?

Figyelt kérdés

Sok a hasonlóság: Kezdve a rengeteg feltétel nélküli vak hívőkkel. A másik a rendszer irányultsága, úgy képzelik hogy az övéké valami megváltó eszme, ami aztán majd elterjed az egész Világon és megváltoztatja a civilizációt de persze a saját népük a többi felett áll.

A bukás is olyan gyors és kíméletlen lesz mint Hitler esetében?



2022. szept. 11. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
Inkább felvilágosult konzervativizmusnak nevezném.
2022. szept. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Nem igazán. Olvasgass egy kicsit, miről is szóltak a náci és kommunista eszmék, illetve hogy a gyakorlatban hogyan is lettek kivitelezve!
2022. szept. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1 Hitler és Sztálin is ilyesminek nevezte a sajátját.

#2 Nem konkrét dologra gondoltam, hanem főként arra a két mondatra amit a kérdésben írtam. A részletei teljesen másak mint a két előző eszmének, de az irányzat ugyanaz.

2022. szept. 11. 21:02
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Nevezhetjük állandó f*szméregetésnek is.
2022. szept. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4 Igaz, talán ez a legjobb fogalom rá.
2022. szept. 11. 21:03
 6/8 anonim ***** válasza:

"Nem konkrét dologra gondoltam, hanem főként arra a két mondatra amit a kérdésben írtam"

Azok meg annyira általános, semmitmondó mondatok, hogy ennyi erővel az összes létező ideológia 90%-a ugyanaz...

2022. szept. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1: Nem, egyáltalán nem nevezte Hitler és Sztálin így a rendszerét, csupa hülyeséget írsz.
2022. szept. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mondj egy eszmét, aminek a “hívői” szerint nem nekik van igazuk…
2022. szept. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!