Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Hogyan lehetek magyar miniszte...

Hogyan lehetek magyar miniszterelnök tőke hiányában?

Figyelt kérdés
Na, ez hosszú lesz. Szóval tételezzük fel hogy miniszterelnök akarok lenni. Nincsen tőkém ezért a neten kezdem el "hirdetni magam". És onnan hogy szerzek egy kis hírnevet a neten, oda hogy választásokon indulok illetve kampányolok, hogyan jutok el? Mármint mzp is tudom hogy kapott kampánypénzt amerikai demokráciát támogató cégektől/szövetkezetektől de ilyeneket hogyan találok meg? Vagy ők találnak meg engem? Muszáj pártot alapítanom? Mekkora népszerűségre kell szert tennem hogy a választói lapra felkerüljek? Szóval ilyen és ehhez hasonló kérdésekről olyan szívesen elbeszélgetnék valakivel. Valaki nem tudja ennek a folyamatnak hol lehet részletesebben utánna nézni, mert sajnos forrást eddig nem találtam. Köszönöm hogy elolvastad!

2022. nov. 13. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Kell egy párt, akik téged jelölnek miniszterelnöki pozícióra, és megnyerik az országgyűlési választást.
2022. nov. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gyűjtsd magad köré itt a gyik népét,aztán lesz esélyed.
2022. nov. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tőke nem kell, elég, ha tököd van. És akkor majd azt fogják mondani: nincs tőke, viszont van töke!
2022. nov. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ismerned kell a megfelelő embereket és ügyesen lavírozni köztük. Rossz hír, hogy ha ezt meg kell kérdezned akkor már elkéstél. Neten politikai mozgalmat építeni még mindig vicc, a legtöbb amit elérhetsz valami mém státusz egy darabig. Politikusok (hacsak nem olyan családba születsz) az iskolában, leginkább az egyetemeken kezdenek. A személyes ismertség a sarokköve minden politikai pályának. A nagyobb diákképviselői testületek az első lépcsőfokok egy külsős számára. Össze kell barátkoznod emberekkel, tudnod kell intézni nekik bármit és általánosan ott kell lenned minden összejövetelen ami számít. Ha jól adod el magad akkor bekerülsz a képviseletekbe és kapsz valami kamu pozíciót majd közvetve pénzt innen onnan. Természetesen midnen egyszerűbb ha vagyonosként kezdsz. Tiszta politika csak kicsiben. Innen kell feljebb lépni és kihasználni az ismeretségi kört majd bekerülni a "felnőttek" közé.


Ismerek politikusokat és TVs személyiségeket akikkel együtt jártam iskolába és ők már akkor ott voltak önkormányzati és megyei szintű politikai bulikon amikor a többieknek még azon járt az eszük melyik csajt tudnák meghúzni az új évfolyamból. Azokon kívül akiket a felsős diák önkormányzatosok már elosztottak maguk között.

2022. nov. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!