Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi a véleményed a Momentumról...

Mi a véleményed a Momentumról ezek után? Neonáci párt lesznek?

Figyelt kérdés

Ugye mikor volt ez az egyszavas poszt őrület a közösségi médiában, akkor a Momentum elnöke, Gelencsér Ferenc azt írta ki, hogy "Kitartás!", ami ebben a formában, így önállóan a nyilasok köszöntése volt. Erről még úgy gondoltam, hogy szerencsétlen elszólás, illetve azt a következtetést vontam le, hogy a pártelnök, a vezetés, kommunikációs stáb, vagy akárki aki ezt engedélyezte, ilyen hülye, hogy nem érezték a problémát.

DE most meg az az újabb hír, hogy Stummer János belépett a Momentumba. Róla ugye azt kell tudni, hogy ex-jobbikos, szélsőjobboldali, sőt neonáci nézeteket vall, és ott volt 2006-ban a tv székház ostrománál.

Ezekből arra lehet következtetni, hogy a Momentum neonáci párt lesz?



2022. nov. 16. 22:13
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 anonim ***** válasza:

17, a Momentumnak kezdetnek két dolgot kellene megváltoztatnia (soha nem is kellett volna igy cselekednie):


1. Első naptól, ahogy betették a lábukat a Parlamentbe, a bunkóskodó táblamutogató sipoló hülyüléssel hivják fel magukra a figyelmet , hatalmas ez a nagyképűség, amikor valaki még semmit nem tett le az asztalra a hivatásában.

Ha én elmegyek egyetemi tanárnak , akkor is egy bunkónak fog nézni mnidenki ezzel a viselkedéssel, ha esetleg igazam is van abban, hogy a tanszékvezetőt vegzálom. A tanszékvezető már ott van mondjuk 25 éve, nem tisztem, hogy én álljak bele a provokálásába .

Inkább példát mutatva korrekten végzem a saját munkám és a kultúrált viselkedés szabályainak megfelelően megpróbálom kritizálni az övét.


2. Értem, hogy Donáth Anna és Cseh Kata roppantul utálják a Fideszt, ettől még nem kellene hazaáruló aknamunkát végezniük ellenünk.

2022. nov. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/68 anonim ***** válasza:
62%

Igen, az SZDSZ önállóan indult a választásokon.

A Momentum is egyedül ment az EP-választáson, nyert is 2 mandátumot.

És a KDNP-n kívül minden parlamenti pártnak van saját véleménye, van olyan dolog, amiben nem ért egyet másokkal. Továbbá egyikben sincs "kettős tagság". Meg olyan, hogy mivel a fidesz kilépett a néppárti frakcióból, ezért Navracsics hirtelen kdnp-s lesz.



Te akkor érzed magad biztonságban, ha lenyikhajpökhendized a más véleményen lévőket? Tök mindegy, hogy hány éves párt tagja aki mondja, ha igaza van, akkor igaza van, ha nincs igaza, akkor meg nem azért nincs, mert hány éves a párt. A fidesz is volt néhány éves párt, de nem emiatt volt jó vagy rossz, amikor kivonultak a parlamentből a Trianon-megemlékezésről, vagy amikor azt mondták "csuhások, térdre".

2022. nov. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/68 anonim ***** válasza:

"Hát, tekintve, hogy nem ballib, így nem.


Egy centrum pártról beszélünk.



Oh, bocs, biztos fideszes vagy, akkor neked mindenki ballib, aki nem nyáladzik és nem fideszes."


Ne köss már bele minden szavamba !


Azt meg ne te mondd már meg a KDNP-nek ,hogy mit csináljon.


Kb egy szinten vannak támogatottságban a Momentummal, nem ? Akkor mi ez a hősködés ?

2022. nov. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/68 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem sokan gondolják úgy, hogy a Momentumnak a lekezelő kommunikációjával van gond.
2022. nov. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/68 anonim ***** válasza:
62%

21: van egy jó hírem neked: a "sipoló hülyüléssel hivják fel magukra a figyelmet" nem a Momentum volt. És a táblamutogató sem.


Pontosan ezt tették, amit írsz:

"Inkább példát mutatva korrekten végzem a saját munkám és a kultúrált viselkedés szabályainak megfelelően megpróbálom kritizálni az övét."

2022. nov. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/68 anonim ***** válasza:
52%
Itt is előjön, hogy a Momentum nézetei egyáltalán nem demokratikusak és toleránsak és nem hisznek a szólásszabadságban. Ők "szabadságharcosok", aki meg nem igy gondolja, azt felkoncolják.
2022. nov. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/68 anonim ***** válasza:
62%

"Kb egy szinten vannak támogatottságban a Momentummal, nem ?" - Nem.

A kdnp-nek nincs támogattottsága és nem is jelenik meg mint párt. Szerinted van olyan ember, aki Orbán helyett Semlyénre szavazna?

2022. nov. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/68 anonim ***** válasza:
62%
"Itt is előjön, hogy a Momentum nézetei egyáltalán nem demokratikusak és toleránsak" - ezt valamivel alátámasztanád?
2022. nov. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/68 anonim ***** válasza:

Jó ez a Momentum, hogy Donáth és CSeh azzal vegzál minket az Európa parlamentben, hogy mi vagyunk hibásak, amiért a roma középosztály még nem emelkedtett ki , aztán PONT ŐK vesznek be a tagjaik közé egy Jobbikost.


Olyankor már nem számit a náci múlt.

2022. nov. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/68 anonim ***** válasza:
A Momentum annyira toleráns, hogy semmit nem tolerál, ami kormánypárti, inkább tolerálja a radikális jobboldali múltat. Szegény romáknak a kormánytól kell félniük, a radikális jobber momentumosoktól nem :)
2022. nov. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!