Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Követnél el bűncselekményt,...

Követnél el bűncselekményt, ha a gyereked élete múlna rajt?

Figyelt kérdés
2022. nov. 26. 15:36
A kérdező szavazást indított:
Nem, én törvénytisztelő ember vagyok, bevállalnám a gyerek halálát
Nem, én törvénytisztelő ember vagyok, kerítünk valami távoli rokont akinek van pénze ellátni
Nem, én törvénytisztelő ember vagyok, menjen a gyerek állami gondozásba, lássa el az állam az adófizetők pénzén
Igen, lopnék tűzifát vagy ételt, mindegy kitől
Igen, lopnék tűzifát vagy ételt, lehetőleg gazdag embertől
7 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
56%

Helyzetfüggő.

Lopni nem hiszem, hogy mennék. Egyrészt elég rossz vagyok benne, másrészt elég erősnek gondolom a kapcsolataimat (egyszerű, átlagos baráti és családi kapcsolatok) ahhoz, hogy kisegítsenek, a bajban.


Viszont ha valaki konkrétan az életét fenyegeti, gondolkodás nélkül hajlandó vagyok ölni.

2022. nov. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Teljesen biztos, mert én hobbiból is csináltam sokáig, csak hogy felpörögjön az adrenalinszintem.
2022. nov. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nem is az élete, de a boldogsága múlt rajta, így követtem már el.

Annyi volt, hogy hívtam az exem, mennék a gyerekemért...

Erre-ne gyere mert nem adom oda.

Én meg gondoltam hogy nem fogok alkudozni egy dilissel az alapverő jogaimról amit nem fog fel és odamentem az oviba.

Ott meg közölte az ovónő, hogy ma nem jött oviba a gyermek.

Atmentem ex anyóshoz és futott is ki a gyerek, ugrott a nyakamba.

Anyós-mi a faszt keresel te itt? Hord el magad!

Én- vigyázzon már a mocskos szájára hogyan beszél a gyerekem előtt, de tudja mit káromkodjon csak...de magában-

Aztán felkaptam a gyereket és hazahoztam.


Csöngettek a rendőrök.

Kinyitottam az ajtót, behívtam őket.

Elmondtam hogy a gyermekemnek ez a bejelentett lakcíme, anyukaval egyenlő mértékben gyakororoljuk a felügyeleti jogot, így akkor hozom el amikor akarom, hiába próbál meg ebben anyuka akadalyozni.

Plusz mikor anyós ajtót nyitott, ittasnak feltételeztem-ez kamu volt-ezért azonnal elhoztam a gyermekem, mert nem lehet rábízva ittas emberre.


Rendőrök-Köszönjük Apuka, további jó estét!-meg pacsiztak a kislányommal.

2022. nov. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a kérdező szerint van egy gazdag rokon, akkor miért kellene lopni?
2022. nov. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 DK-s ***** válasza:
Anélkül is simán. XD
2022. nov. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!