Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Röviden össze tudná valaki...

Röviden össze tudná valaki foglalni a Mi Hazánk Virradat programjának főbb irányvonalait?

Figyelt kérdés
Találtam róla anyagot, de annyira terjengős, még a videók is, hogy nincs türelmem hozzá. Egy videóban ahol elvileg a programot ismertetik, az első fél órában csak a többi pártról beszélnek és hogy ők mennyivel különbek annál. De engem a program érdekelne.

2022. dec. 7. 14:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
2022. dec. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
22%
"Sieg Heil!"
2022. dec. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hát én mondjuk pontbaszedve, pontonként 2-3 mondatra gondoltam, mint összefoglalás, de ok, adok ennek egy esélyt, ha lesz rá egy kis időm maholnap.
2022. dec. 7. 15:04
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A téma megjelölést hiányolom,de alapvetően tematikára vannak bontva a részek. + Toroczkait is megkérdezheted,ha valami nem tiszta a YT felületén.Egyszer már én is kérdeztem tőle,és válaszolt.
2022. dec. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Kereszténység, erős nemzeti állam megteremtése, korrupció felszámolása, bűnösök felelősségre vonása, stabil gazdaság kiépítése, családok megerősítése.
2022. dec. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A leglényegesebb pontja Magyarország iparának és gazdaságának valamint az alapvető élelmiszerek gyártásának visszaállítása. Ennek a borzasztó függőségnek és a totálisan monopolizált piacnak a legyalulása égető fontos lenne. Mert ha valaki csodálkozik hogy ilyen brutális az élelmiszer inflációja csak nálunk hát ez a titka. A Fidesz az elmúlt 12 évben mindent leépített a multik és a saját holdudvara kezében van minden. Nincs verseny, nincs hazai gyártás, termelés csak a kintről drágán behozott szarok.
2022. dec. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 hollófernyiges ***** válasza:
77%
Virradat? most komolyan, és még ők vannak megsértődve ha lenácizzák őket.
2022. dec. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%
Már a virradat szó is náci?
2022. dec. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
45%
Egy nyilas heti lap volt a masodik vh alatt a Virradat, nem veletlen a nev valasztas, de alapvetoen egy Hortista part a mihazank rengeteg rasszista, homofob megszolalassal es akcioval.
2022. dec. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
74%
Mellyek azok a "rasszista,homofób" megnyílvánulások? Mint a "cigánybünözés" és "lmbtq propaganda"? Ha tudsz mást Mi hazánkos képviselőtől akkor linkelj :)
2022. dec. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!