Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Melyik komolyan vehető közvéle...

Melyik komolyan vehető közvélemény-kutató műhely mérte már 20% körülire a Demokratikus Koalíció támogatottságát?

Figyelt kérdés
A DK vezetői azt állítják – [link] –, hogy a párt már elérte a 20%-os támogatottságot.

2023. jan. 13. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
A baloldali közvéleménykutatók biztosan. De azt már láttuk áprilisban, hogy mennyire lehet hinni nekik.
2023. jan. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A Republikon: [link]


Akik szerint 11 nappal az országgyűlési képviselő választások előtt ez volt a helyzet „A pártválasztók körében 49 százalék a Fidesz, és 46 százalék az Egységben Magyarországért támogatottsága.”: [link]

2023. jan. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2: A Republikon nem komoly.
2023. jan. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
↑ 3! Nem én jelzőztem a kérdezett közvélemény-kutatót, csak a kérdésre válaszolva, megneveztem. És nyilvánvaló, hogy a kérdező szarkazmusból írta komolynak.
2023. jan. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!