Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A Fidesz rajongóitól kérdezem!...

A Fidesz rajongóitól kérdezem! Az, hogy a Fidesz jogi úton leválthatatlan, szerintetek ez normális dolog? De kifejtem mire gondolok.

Figyelt kérdés

Nemrég láttam egy riportot a YouTube -on arról beszélgettek, hogy írtak egy könyvet, mégpedig jogász emberek. Azt csinálták, hogy végig vették a mai jogszabályokat / törvényeket és a könyvben szépen le van vezetve, hogy gyakorlatilag akkor is a Fideszé a hatalom, ha valami csoda folytán elvesztenék a választásokat. Tehát a Fidesz jogi úton egyszerűen leválthatatlan! És az is elhangzik a riportban, hogy jogászként, nekik nagyon nehéz volt leírni azt, hogy egyszerűen nincs más mód! Csakis az, ha erőszakot alkalmazna a nép. Mert másképp nincs esély a Fidesz leváltására.

Ezek után kérdezem én: szerintetek még mindig demokráciában élünk? Ha már több jogász is azt mondja, hogy normális jogi úton nincs esély egy párt leváltására?



2023. máj. 20. 11:49
A kérdező szavazást indított:
Igen ez így rendben van! Csak a Fidesz!
nem ez így nincs rendben de ha a Fideszt leváltanák rosszabb jönne
Engem ez nem érdekel!
Rossz ez így de én nem tehetek semmit
Tenni akarok ez ellen
17 szavazat
1 2 3 4 5
 1/43 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
58%
De gondolom kifejteni hogy milyen törvények alapján mondták ezt, meg hogy kik azt nem fogod igaz?
2023. máj. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
13%

Nem hát, full kamu az egész.

Talán kellene egy normális ellenzék, ami figyelembe veszi, hogy mit szeretnének az emberek, nem ráerőltetni a sok LMBTQ szart.

2023. máj. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:

1 -es! Erre egyszerű választ tudok adni. Ugyan a könyv már megjelent, be is tudnám linkelni ezt a YouTube videót, amiről beszélek. Ott megmutatják a könyvet. De igazad van még nem olvastam. Ez egy nagyon friss könyv csak nemrég jelent meg.

De ha érdekel belinkelem a videót és mindketten vegyük meg a könyvet. Na?

2023. máj. 20. 12:00
 4/43 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
67%

De akkor jól értem hogy a kérdésed szerint az ellenzéknek abba kéne hagynia a kampányolást?


Csak mert ha erőszakon kivül nincs más megoldás akkor nincs nagyon hasznuk.

2023. máj. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
2 -es! Erre csak annyit mondanék, hogy ERESZCSATORNA! Ugye érted mire gondolok ?
2023. máj. 20. 12:01
 6/43 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
41%

Mi na? Én nem fogok végig nyálazni egy angol könyvet, föleg pénzt ki adni rá, mert te ugy benyaltad, hogy még elsem olvastad.


Ha hivatkozol rá, deritsed ki hogy miről beszélsz TE.

2023. máj. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
35%

"ERESZCSATORNA"


Mindent elmond rólad.


Kérjük a következő kérdést.

2023. máj. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:

2- esnek még azt hozzátenném, hogy már csak azért sem kamu a dolog mert ezt jogász emberek írták megnézve a mai törvényeket. Ezek után ne mond erre, hogy ez kamu…

4 -es! Ez érdekes kérdés! Van véleményem arról, hogy mit kéne tennie az ellenzéknek. De azért itt letiltana a moderátor asszem😊

2023. máj. 20. 12:10
 9/43 anonim ***** válasza:
48%

Tehát úgy hallottad egy tv műsorban, hogy van egy könyv, amit állítólag jogászok írtak (eleve valószínűtlen, hogy az összes jogász véleményét tükröző könyvről lenne szó), és abból te úgy *hallottad*, hogy az derül ki, hogy nem lehet leváltani a Fideszt, ezt készpénznek véve te már azt hirdeted a kérdésedben, hogy a Fidesz jogi úton leválthatatlan. Igazi kocsmai prolinak tűnsz, már ne is haragudj! Pont annyira is vagyok hajlandó veled vitatkozni, mint azokkal általában.


Nyugodtan higgy abban, amit akarsz egyébként, engem egy kicsit sem zavar és semmire sem kötelez.

2023. máj. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:

6 -os. Hát azt tudom, hogy ez a könyv nem angol. Magyarul írták a magyar törvényeket és a magyar NER rendszerét átnézve.

Neked megígérem, ha elolvastam akkor idézni fogok a könnyből csak a te kedvedért. Jó lesz? :)

Egyébként pedig nem kell elolvassam a könyvet ahhoz, hogy feltehessem azt a kérdést, hogy szerinted az, hogy egy párt és a NER rendszere jogi utón törvényesen leválthatatlan, az szerinted normális dolog -e.

2023. máj. 20. 12:19
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!