Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A Fidesz lényegében a boomerek...

A Fidesz lényegében a boomerek és az incelek pártja?

Figyelt kérdés

Boomer: 60-as években született, 80-as években lázadó antikommunista rocker volt, mára besavanyodott vénember aki legszívesebben visszahívná az oroszokat "Mer alattuk nem volt elembété meg marihónalja"


Incel: 90-es, 2000-es években született fiatal férfi, aki az újfasizmustól várja, hogy jól megleckéztessék az általa gyűlölt kisebbségeket és legyen egy kvázi rabszolga-felesége



2023. jún. 5. 15:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
28%
Mi pont nem tartozunk egyikbe sem, 40-es, iskolás gyerekeket nevelő család vagyunk.
2023. jún. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
11%
A leghatározottabban nem. A megnevezetteknek még van agyuk. Nem feltétlenül minőségi, de még használható.
2023. jún. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
47%
Lényegében.
2023. jún. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
48%
Én incel vagyok, de utálom a fideszt meg a migatyánkat is. Mondjuk a "balosok" is megérnének egy misét.
2023. jún. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
65%

Ja, nagyjából így, illetve a kettőnek mindenféle keveréke.


Nekem vannak 30as ismerőseim is, akik a 60as évekbeli suttyó apjuk nyomdokaiban járnak minden értelemben, bivalybasznádi faluban élés, valami fostalicska végzettség, mint kőműves, festő, stb., középsúlyos alkoholizmus, totális műveletlenség, de amúgy van családjuk, gyerekük, szóval nem incelek, viszont hozzák apuka minden feat-jét, nagyrántotthús-matrica a szétfingott suzukin, turbómagyarkodás, relatíve csóróság, és persze megy a hőbörgés migráncsok meg az LMBTQ miatt, holott se migránst, se LMBTQ embert nem láttak soha életükben.

2023. jún. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
44%
Mindkét csoport meghatározása hazugság, egyébként én incel vagyok, de nem fideszes.
2023. jún. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%
Nem, a tanulatlan vidéki suttyók pártja akik 1kg krumpliért szavaznak.
2023. jún. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%
Roma néppárt, 2,5 millió roma szavazóval megtámogatva.
2023. jún. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%
5: ez nagyon nagy:) Lényegében ezek keveréke. Én még bővíteném a kört a mély keresztényekkel, akik valamelyik gyülekezetbe tartoznak. Aztán ott vannak a kopasz ultrák, huligánok. És sok cigány.
2023. jún. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
70%

Ostoba emberek pártja, pl gyári munkás proliké, akiknek minimum 2, de inkább több gyerekük van, és annak örülnek, hogy a kölök után jár a pénz.

Az már mellékes, hogy milyen színvonalon élnek, amíg nem tőle vonják az adót.

Igényük nincs, szabadidőre, max esti sörözés.


És van a felső tízezer, akik nem munkából, hanem befektetésből élnek nagy lábon.

Nekik kánaán, mert más nyugati országokhoz képest jóval kevesebb adót fizetnek, ott a gazdagok többet adóznak.

2023. jún. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!