A szuverenitásvédelmi hivatal melyik Rákosi intézmény utódja?
Figyelt kérdés
2024. júl. 16. 08:08
2/6 anonim 



válasza:




válasza:Egyiké sem. Az SZH csak bürokratikus vizsgálatot folytat, nem hallgat ki senkit, nem kínoz senkit, nem öl meg senkit. Ha törvénytelenséget tapasztalnak, akkor a bizonyítékokat átadják a megfelelő hatóságnak.
5/6 anonim 



válasza:




válasza:Anyukád Kommunista Franciázó Intézményéjé
Kapcsolódó kérdések:
A köztársasági Emlőktől nem kellene elvenni a kegyelem intézményét, mert látszik, hogy nem működik?
Egy ilyem Balogh Zoltán javasolta református hittancsoportba járó elítélt, mert megbánta bűneit kegyelmet kért Novák Katalintól, az pedig bízott Baloghban és nem nézett utána, hogy pedofil ügyekben van böriben és kegyelmet adott tévedés esetén az állásába kerül és...
A kegyelem gyakorlása miért maradt máig joga az államfőknek? Ezt az ősi feudális jogot miért tartotta meg a modern parlamentáris demokrácia intézménye?
Ezzel elismeri hogy vannak joghézagok a törvénykönyvekben, amiket így lehet szabad kell orvosolni. Illetve visszaélésre ad lehetőséget az államfőnek, hogy hatalmával visszaélve szabadon engedjenek köztörvényeseket kétes politikai elítélteket.
Mi a véleményetek arról hogy Dobrev Klára szerint DEMOKRÁCIA ELLENES intézményekre van szükség Magyarországon?
Most akkor nem Dobrev Klára akarja elpusztítani a demokráciát és nem Orbán Viktor?
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




