Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Az "utcai harcos" miért...

Az "utcai harcos" miért bujkál Magyar Péter elől?

Figyelt kérdés

máj. 15. 10:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
10%
Nem bujkál, nincs vele dolga..., illetve van jobb dolga is annál, mint egy pszichopata kirohanásait hallgatni.
máj. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%
mert egy undoritó gyáva mocskos féreg
máj. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%

" illetve van jobb dolga is annál, mint egy pszichopata kirohanásait hallgatni."


Orbán 16 évéről beszélsz gondolom...

máj. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%
2 pipás románkám nézd inkább: kordonbontás a karmelitánál. A te pocakosod ezt miért nem tette meg eddig, ha a karmelita mindenkié?
máj. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
72%
Egyrészt gyáva, másrészt szerintem idegileg megint rottyon van, gyogyóban kezelik.
máj. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
16%

4# számold a pipákat, pipamániás!

Többre nem vagy jó, prolikám.

Szép dolog a káröröm, de nem egészséges!

máj. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
33%
Mert te aztán a narancs fejeddel jobb vagy, mi?:DD 2 pipás csillapodj lassan mostmár, vége van.
máj. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
60%
Mert már kiképezte rendesen. Átadta minden tudását Magyar Péternek. Így már nincs dolga vele.
máj. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
72%
Akkor mehet is a sittre, ha már nincs más dolga.
máj. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
63%

9


Miért menne? A tanítvány nem fogja dutyiba küldeni a mesterét.

máj. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:

Harcos kedvű elvtársunk, most tényleg nekiment az Erste-NEK is, a Spar után?

Ennek milyen hatásai lehetnek? Az egyetlen működő bank kb az országban.

Hogyhogy az iszlamofób szélsőjobboldaliakból előbújuk a feminista harcos és az LMBTQ+-aktivista, ha az iszlám szabad vallásgyakorlásáról van szó?

Nekem ez annyira magas... Vagy én vagyok hülye, vagy ők következetlenek. Az LMBTQ+-jogok széleskörű érvényre juttatása számukra maga a borzalom lenne, ahogy a nők elleni nemi erőszakok jobb kivizsgálása és a családon belüli erőszak szigorúbb büntetése is általában...




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!