Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Hejőszalontán a jobbik áramot...

Hejőszalontán a jobbik áramot lopott. Etikus ez?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 5. 16:01
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
53%
Link?
2011. ápr. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

Akárki lopja az áramot, büntettet követ el, függetlenül attól, hogy miért tette azt. Attól meg még függetlenebbül, hogy más mit csinál (lásd: valaki ölt már embert, én is megtehetem?)


Ezt attól függetlenül mondom, hogy nem tudom, hogy igaz-e vagy sem. Ha igaz, akkor felelősségre kell vonni a Jobbikot is.

2011. ápr. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom ki írta azt, hogy ha a "ciggernek" szabad, akkor nekik is. Hmmm... A Jobbik nem éppen az ilyen cigger tevékenységek ellen emel szót? Szerintem a Jobbikosokat is súlytsa ugyan úgy a törvény, mert attól még, hogy tényleg jó amit csinálnak(minden irónia nélkül) nem maradnak hitelesek, ha ilyen dolgotban nem alkalmazzák a saját elveiket.
2011. ápr. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha loptak, kapjanak büntetést, azonban szívesen látnék egy linket.
2011. ápr. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
Nem hiszek neked. Ha mutatsz linket, akkor vitatkozhatunk, de addig nem.
2011. ápr. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

16:35 vagyok.



"Stimmt. Csakhogy a magyar embert keményen előveszik, a ciggert pedig nem. Nagy különbség."


Azért kéne éppen azzal demonstrálni, hogy komolyan gondolják, hogy felszólítják a bűnöst, mondjon le mentelmi jogáról. Szerintem akkor már lehetne mondani, hogy "látjátok, mi korrektek vagyunk, rajtatok a sor"

2011. ápr. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
2011. ápr. 5. 19:01
 8/33 anonim ***** válasza:

kitől és honnan lopott áramot??

Én nem hallottam még ilyenről.

Ezt mivel támasztod alá?

2011. ápr. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
60%
A hangosításhoz nem adtak engedélyt ezért lopták az áramot.(a sportpályáról) A demonstráció azzal védekezik, hogy a cigányok is lopták nekik miért nem szabad?! Hát elméletileg a cigánybűnözés ellen voltak ott vagy nem? Számomra világos, mint a vakablak.
2011. ápr. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
44%
Az óvónő esete meg kész vicc... Nekem is pont ilyen cigánygyűlölő óvónőm volt nagyon régen, a cigányokat szegreált elkülönítette őket. Külön asztalnál ebéd ilyenek, pedig nem voltak rossz gyerekek a mai napig tisztességesek legalábbis én tisztességesnek ismerem őket.
2011. ápr. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!