Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Vélemények az aktuális külpoli...

Akinator kérdése:

Vélemények az aktuális külpolitikáról?

Figyelt kérdés
Engem nem kell meggyőzni igazadról (elhiszem, hogy úgy van), csak érdekel az átlag ember gondolkodása a jelenlegi helyzetről. Szeretném, ha mindenki kulturáltan leírná véleményét és a számára nem megfelelőjét NEM pontozná le. Emberek vagyunk mindenkinek lehet saját véleménye. Én erre lennék kíváncsi nem arra, hogy mennyire vagy nethuszár. ;) (ne vedd sértésnek, nem neked szántam)
2012. jan. 10. 12:43
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Van külpolitikánk? Én csak azt tudom, hogy a sajtónk nagyon rossz külföldön, a külpolitikánkról nem hallok semmit.
2012. jan. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%

Nekem tetszik. Igaza van a kormánynak, hogy beintett az IMF nek. Nem kell a rengeteg hitel, amit 3000 év múlva sem tudunk visszafizetni. Vágják meg a szociális juttatásokat és spóroljanak amin csak lehet. Akinek nem tetszik menjen ahová csak akar. Ne legyünk a külföldi hitelezők kezében. Vegyük vissza az energia szektort. Plusz a vízszoláltatást és az ivóvíztartalékaink üzemeltetését is!


Előző kormányok elherdálták a pénz pár szavazó jólétének biztosításáért. Ezt vissza kell szorítani és ahogy a háztartásoknak úgy a kormánynak is el kell kezdeni a hiteleket visszafizetni. Külföldnek ez nem érdeke és ezért hisztiznek. De ez ne érdekelje azokat akik itt akarnak élni és nem eladni hazánkat.

2012. jan. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Csakhogy ez, amiről a második ír, nem külpolitika. Másrészt nem mindent erőből kéne véghezvinnünk, a politika nem erről szól. A kialakuló diplomáciai elszigeteltség nem egy sikeres külpolitika védjegye.
2012. jan. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

3 nak.


Az miért sikeresség, hogy az unokáink unokáit is eladósítjuk, csak azért hogy a mostani szavazóknak kicsivel több szociális segély jusson?

Mert ezt szeretné a külföld! Kit érdekelnek?


Amennyiben ennyire vágod a dolgokat kérlek magyarázd el miért érdeke a külföldnek, hogy nekünk hiteleket adjon?


Amennyiben ennyire jószívűek miért nem adják a pénzt adományba, amit nem kell visszafizetni? (Mert terveik és elvárásaik vannak)

2012. jan. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

Úgy látom, hogy te is pont azt nem érted, amit az Orbán kormány. Nem külföldi érdekeket kell képviselni, ezt nem mondta senki. Azt sem mondta senki, hogy több adósságra lenne szükségünk.


A hitelt azért adják, hogy majd visszakapják kamatostul, hozott Isten a kapitalizmusban. Tervei mindenkinek vannak, ezért jó lenne, ha nekünk is lennének. Én visszakérdeznék: ha te egy pénzes külföldi (vagy magyar) lennél, vissza akarnád kapni a pénzed hozamokkal együtt? Ne gondold azt, hogy Magyarország az egyetlen hely, ahol be lehet fektetni! Itt nem jószívűségről, hanem üzletről van szó.


A mai államok sokkal inkább közösségben élnek, és rá vannak utalva a közösségre, mint bármikor. Jó dolog-e ezt a közösséget folyamatosan arcon köpni? Nem lehetne-e úgy hazafias politikát folytatni, hogy közben nem szigetelődünk el politikailag az egész EU-ban? Mi a jobb, ha bár nem engedünk a 48-ból, de barátok maradunk a tárgyalópartnereinkkel, vagy ha kokikat osztunk ki, meg sallereket (legalábbis így kommunikáljuk le)? Csak mert ma divat utálni a bankokat (részben jogosan), meg menő zsidózni, megéri-e rövidtávú belpolitikai sikerekért feláldozni külpolitikai kapcsolatainkat?

2012. jan. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Tök jó lesz ha végre kilépünk az EU-ból, akkor végképp sehonnan se lesz pénzünk!
2012. jan. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

katasztrofális

sikerült szépen lassan mindenkit magunk ellen hangolni OV-nak és bandájának.

De persze a világ esküdött össze Szent Viktor ellen...

2012. jan. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Igaza van a kormánynak, hogy beintett az IMF nek."


csak addig tartott az integetés, ameddig rá nem jöttek, hogy ez így nem működik és már folynak a tárgyalások a készenléti hitelkeretről.

Kár, hogy a hozzád hasonló prolik megeszik ezt a maszlagot, hogy OV a f@szagyerek és kokikat meg sallerokat osztogat az EU-nak meg az IMF-nek.

2012. jan. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"A kialakuló diplomáciai elszigeteltség nem egy sikeres külpolitika védjegye.

"


ott a pont!

2012. jan. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gyerekek, értsétek meg, soha a büdös életben nem győzitek meg ezeket az embereket. Az itt lévő GYK-s zsidózó gazdaságot egyáltalán nem ismerő habzószájú állatok mind tizenéves idióták, akik a neten nőttek fel, miért várjátok el tőlük, hogy átlássák, megértsék, felfogják azt amit mondunk nekik? Miért???
2012. jan. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!