Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mennyi pénzt adnál az LMP-nek,...

Mennyi pénzt adnál az LMP-nek, ha garantáltan senkitől sem hagynák magukat megvesztegetni, ellenben a társadalmat akarják szolgálni?

Figyelt kérdés

Most néztem a honlapjukon, 3168 Ft-nál tart a megszavazott összeg.

[link]

Elég ennyi, kevés, sok? Ne feledd, nincs ingyenebéd.


2009. máj. 27. 10:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Átfutottam a programjukat.

Kicsit utópisztikus, de éppen ezért szép elképzelések.

Ezeket viszont csak kétharmados többséggel lehetne megvalósítani, csúnyább szóval keresztülverni az országon.

Remélhetőleg annyit el tudnak érni, hogy ha a jövőben nyer egy párt kétharmados többséggel, azokkal le tudnak ülni és tanácsadóként részt venni a munkájukban.

Mivel a jelen politikai helyzetben nincs esélyük győzni nagy arányban én nem adnék nekik pénzt, mert most egy cselekvőképes erőre van szükség, hogy végre valódi változások legyenek.

2009. máj. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Első olvasásra, ha nem gondolja végig az ember, szépen hangzik. Csak az gondom vele, hogy ez nem egy program, úgy ír mindenről, mintha Magyarország egy teljesen tiszta lap lenne, ráadásul önálló igényű emberek nélkül. Nekem pedig a "Szép új világ"-teória nem tetszik. Viszont szakdolgozatnak tökéletes...
2009. máj. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Első hozzászóló vagyok.

Igen, egyetértek. Én is az önálló, különböző igényű emberekre gondoltam, amikor a keresztülverésről írtam.

Illetve még arra, hogy ezt a programot lehetetlen parlamentáris keretek közt megvalósítani.

Az emberek akaratával szembemenve "a múltat végképp eltörölni" pedig...

Olyanban már volt része ennek az országnak.

2009. máj. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
0 Ft
2009. máj. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Egy fillért sem!
2009. máj. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

A 0Ft nem átgondolt álláspont: állampolgárként ma is adsz minden pártnak, csak nem tudsz róla ebben a formában, és nem tudod, mennyit. Ha a legnagyobb párt mondjuk 750 milliót kap évente az államtól, azt is az állampolgárok finanszírozzák. A nagy pártok emellett cégtámogatásokat, székház- és útépítéstámogatásokat, stb. vesznek igénybe, és finoman szólva nem igazán tisztelik a választókat.

Ha az LMP nem áll pénzes csoportok szolgálatába, ha emberszámba veszi az összes választót, akkor az támogatást érdemel, és hasznos a társadalom számára is. Más kérdés a program realitása, nos, nekem is vannak fenntartásaim. Ettől függetlenül rájuk szavazok, hadd kapjanak egy esélyt.

2009. máj. 28. 07:16
 7/10 anonim ***** válasza:

"Ha az LMP nem áll pénzes csoportok szolgálatába, ha emberszámba veszi az összes választót, akkor az támogatást érdemel, és hasznos a társadalom számára is"


Ezt csak azért csinálják, hogy most rájuk szavazz, de amikor ők is ott lesznek a mézes bödön körül, nagy ívben le fogják sz*rni a választóikat, nemhogy emberszámba venni! Én már nem leszek ilyen naív, ezért el sem megyek szavazni!

2009. máj. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
45%

LMP kampánykérdés juppiii...

Én semennyit. Az LMP a kis SZDSZ...

Aki támogatja őket, az ezt is vegye figyelembe

2009. máj. 30. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A múltkor láttam valamit az LMP-ről, hát nem győzött meg a brigád. Valami nő elmondta, hogy azért szerveződtek, mert csalódtak, kiábrándultak stb. Valljuk be, ezzel, hogy kiábrándultak, nem lehet politizálni.
2009. máj. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
előző, szerintem ne ennyi alapján ítélj meg egy pártot, inkább olvasd el a programjukat.
2010. febr. 23. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!