Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » SZDSZ-szavazók: miért vagytok...

SZDSZ-szavazók: miért vagytok SZDSZ-szavazók?

Figyelt kérdés
Azon kívül természetesen, hogy itt rettenetes nácistás meg gárdistás meg fasisztás-veszély van. Ezen kívül mi vonz a pártban?
2009. jún. 4. 17:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
49%
te még eddig nem jöttél rá? melegek, romák és zsidók(őket lehet zsidónak hívni?:P) ...sajnos elég sokan vannak, de szerencsére nem elegen, h feldobják az szdsz-t
2009. jún. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
49%
Drogosokat kihagytad:) NEm drogosok persze csak másoooooooooook :)))
2009. jún. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
43%
nem, a drogosok csak szabadok :D a mások a melegek, de ők se mások, csak másként gondolkkodók(meg cselekvők:D)
2009. jún. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Őszintén megmondom, én egy-két valódi SZDSZ-szavazó véleményére volnék kíváncsi :) Mindenesetre természetesen köszönöm az eddig érkezett (antiszemita, náci, fasiszta, rasszista meg a többi) politikailag nem korrekt választ :D
2009. jún. 4. 18:58
 5/16 anonim ***** válasza:
31%
bocsi, egy ilyet látva nem lehet kihagyni :) én már csak ilyen csúnya fasiszta kislány vagyok... de átadom a szót a valódi szdsz-eseknek :)
2009. jún. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
16%

ma 18:39

Neonáci, fasisztoid, kirekesztő csöcccselék vagy. Muhahha.

2009. jún. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
36%
tudom én :D mindenki az manapság aki nem cigány vagy zsidó... kihagytad a rasszistát
2009. jún. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
19%
Basszus, tényleg :D
2009. jún. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
89%

Én SZDSZ-szavazó voltam, mert liberális nézeteket vallok. De rájöttem, hogy az SZDSZ már régóta nem a liberális szellemiségű embereket, hanem a deviáns kisebbségeket képviseli, és nem liberális, hanem opportunista gazdaságpolitikát folytat.

Szeretném felhívni mindenki figyelmét arra, hogy a liberalizmus nem áll ellentmondásban a konzervativizmussal. A liberális ellentettje az autokrata, a konzervatív ellentettje pedig a radikális.

Én liberális vagyok, mert fontosnak tartom a szabadságeszméket és a toleranciát. Ugyanakkor konzervatív is, mert szükségem van az olyan értékekre, mint becsület, tulajdon, nemzet, család.

Az már csak a jelenlegi politikai elit (ellenzéket is beleértve) tehetségtelenségét mutatja, hogy nem tudta összeegyeztetni ezeket az értékeket.

2009. jún. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%

Nagyon könnyen összeegyeztethető a liberalizmus a konzervatív megközelítéssel: a te szabadságot ott ér véget, ahol az enyém kezdődik, és fordítva.

Én Fidesz-szavazó lettem (10 éve még SZDSZ szimpatizáns voltam), de rájöttem, hogy józan ész és gyakorlat is van a világon, és hogy nem lehet egy közösség büszke tagjaként a közösség ellen dolgozni.

Idén az LMP-t szeretném bejuttatni az Európai Parlamentbe, hogy leváltsák ott az SZDSZ-t, aztán majd meglátjuk.

Semmi nem ütközik semmivel úgy általában, a választók jól szeretnének élni (arra kell a hazai ipar és vállalkozás), nyugdíjat szeretnének (arra jó a három gyerek), érdekképviseletet szeretnének (arra csak egy kiegyezés jó, bocs), békét szeretnének, ahhoz meg a kétszer kettő józansága kell.

A spártaiak mondása: semmit se túlzottan! Árpád mondása: ne lőj túl a lovon! Semmi baj a szabadsággal, de a közösség szempontjaival nem lehet szembemenni.

2009. jún. 5. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!