Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Azért ez a Jobbik nem túlzás...

Azért ez a Jobbik nem túlzás egy kicsit?

Figyelt kérdés
2009. jún. 16. 17:21
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
56%

De ! az ilyen nevezi magát értelmiséginek : [link]


ez nem szégyen egy kicsit ? vagy nem zavarja ez a népet ?

2009. jún. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
52%

a másik ep képviselőjük meg cigánytenyészetről beszélt...vona elnök úr meg csak magyarázhatott a tvben.. :-)

A magyar pártok: egyik kutya másik eb.

2009. jún. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 A kérdező kommentje:
engem zavar. elegem van a gyűlölködésből és a zsidózásból, meg a cigányozásból mert ez sehová sem vezet szerintem. ez a hazánk, itt kellene tudni együtt élni,nem?
2009. jún. 16. 17:37
 4/59 anonim ***** válasza:
46%
most ez a divat. mint anno a miép. A 90-es évek elején meg divat volt skinhead-nek lenni, ma már senki nem beszél róluk. Majd elmúlik.
2009. jún. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
58%

Morvai Krisztina olyan jogászi karriert futott be,hogy bátran nevezheti magát értelmiséginek.Amit a zsindexen írnak az meg szinte mindig szponzorált cikk,a felét sem kell elhinni.


A Jobbik nem fog elmúlni csak úgy,törődjetek már bele!Jobban teszitek,ha megbarátkoztok a gondolattal,hogy Vona Gábor előbb-utóbb miniszterelnök lesz.Morvai meg nem is tagja a Jobbiknak...


Egyáltalán nem túlzás,amit Vonáék művelnek,sőt becsülendő.Adjon az Isten erőt nekik a folytatáshoz!

2009. jún. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
64%

Nem, nem túlzás. Az a túlzás, hogy eddig tűrtünk. Kezd felnyílni a magyar emberek szeme, és ez persze sok érdekcsoportnak nem tetszik.

A jobbik nem szélsőséges, csak a MAGYAR érdekeket védi. Ennyi, nem több, nem kevesebb. Csak hát akiknek ez nem érdeke, azok náciznak, meg fasisztáznak. Meg persze azok, akik nem látják át az összefüggéseket.

2009. jún. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
82%
Majd ha odakerülnek, hogy csinálhatnak is valamit, pl bekerülnek a parlamentbe, akkor derül ki minden. Addig meg minden párt minden tagja azt mond amit akar.
2009. jún. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
68%

oké ... a 18:06-es től és 18:19-estől kérdem, milyen hírportálokat ajánlotok nekem és mi a véleményetek a Morvai Krisztinás cikkről amit belinkeltem ? a kuruc.info -t szoktam még olvasni az indexen kívül .


Amúgy meg erdélyi vagyok még mielőtt azt hinnétek, h zsidóval vagy cigánnyal van dolgotok (nem mintha nem lenne mindegy), de megbotránkoztat a politikusok és a nagy-magyarok viselkedése. és nem érzem azt, h lenne Magyarországon olyan párt amely tényleg a magyar érdekeket képviselné úgy, h ne legyen közben rasszista vagy antiszemita. eddig nem látom az egész helyzetet jobbnak mint ami Romániában van. ott legalább összetartanak.

mire jó ez az idegengyűlölet ?


(első voltam)

2009. jún. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
44%
Hát a kuruc.info minden csak nem hírportál. zsindex, meg zsidesz meg ilyenek...egy normális hangvételű cikket nem tudnak írni, lassan már szótár kell hozzájuk.
2009. jún. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
87%

Kérdező:

Jó, ha ez nem vezet sehová akkor kérdezem, hogy TE mit teszel annak érdekében, hogy a cigányság kellőképpen be tudjon integrálódni a magyar társadalomba, vagy, hogy ne legyen számukra pozitív diszkrimináció. Vagy tudod mit? Legalább valami javaslat, hogy te mivel tennéd jobbá ezt az országot? A cigánykérdést hogyan kezelnéd? Mivel nem laksz cigányok lakta területen ezért nem érted a gyűlölködés forrását. Javaslok egy laza 8. kerületi körsétát este 21 és hajnali 2 óra között.

2009. jún. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!